Sultangazi

Başkan Mustafa Tosun’dan İşadamlarına Teşekkür

Başkan  Mustafa Tosun’dan  İşadamlarına Teşekkür

AK Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı İşadamları Komisyonu Başkanı Mustafa Tosun 1 Kasım  seçim çalışmalarında canla başla çalışan ilçe yönetimi ve AK Parti’ye gönül vermiş  işadamları ile Hayat Cafe’de kahvaltıda bir araya geldi.

AK Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı Komisyonu Başkanı Mustafa Tosun’un Hayat Cafe’de düzenlediği kahvaltılı programda AK Parti ilçe yönetimi ve AK Partiye gönül vermiş işadamlarıyla bir araya geldi. 1 Kasım genel seçim çalışmalarında canla başla çalışarak büyük bir başarıya imza atan yol arkadaşlarına teşekkür eden Tosun, çalşmalarda büyük destek ve moral buldukları işyerleri ziyaretlerinden dolayıda işadamlarına şükranlarını sundu.

 

Kahvaltı programına Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Belediye Başkan Yardımcıları Fevzi Dülger, Rana Danışman, Sultangazi AK Parti Belediye Meclis Üyeleri Hacı Orhan, Mahmut Yılmaz, AK Parti Sultangazi İlçe Başkan Yardımcıları Kemal Eyüpoğlu, Halil Poyraz,  Ramazan Altan,  ve Adıyaman Kültürünü Yaşatma DerneğiBaşkanı (AKYAD ),Orhan Güzelaydın ile çok sayıda işadamı katıldı.

mustafa tosun işadamlarına kahvaltı proogramı DSC_5917

Sunuculuğunu  AK Parti Sultangazi İlçe Başkan yardımcısı Ramazan Altan’ın yaptığı kahvaltılı programda açılış konuşmasını yapan. AK Parti İlçe Teşkilatı İşadamları Komisyonu Başkanı Mustafa Tosun, , “Seçim sürecinde ve seçim sonrasında sizlerle hep diyalog içerisinde olduk. Seçim çalışmaları kampanyasında komisyonumuzda yer alan işadamlarımız çok hummalı bir performans sergilediler. Komisyon olarak hangi firmayı aradıysak, hangi işadamımızı aradıysak bizlere sonuna kadar kapılarını açtılar. Bundan dolayı komisyon üyelerimize ve seçim sürecinde bizlere kapılarını açan tüm işadamlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

1 Kasım seçimlerinde Sultangazili işadamlarının çok önemli bir görev üstlendiklerine vurgu yapan Tosun, “İşadamları komisyonu olarak her zaman işadamlarımızın yanında olacak, sorunlarında her zaman çözüm odaklı çalışacağız. Komisyon olarak işadamlarımızla İlçe Başkanlığımız arasında bir köprü vazifesi üstleneceğiz. İşadamlarımızı hiçbir zaman ihmal etmeyeceğiz” diye konuştu.

mustafa tosun işadamlarına kahvaltı proogramı DSC_5929

Daha sonrasında söz alan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay  “1 Kasımdan zaferle çıkan Ak Partimizin ve ilçemizin  yakaladığı başarıyı son üç haftadır bu sevinçleri her platform’da  beraber yaşıyoruz. Sizden aldığımız destekle AK Parti Sultangazi’de her zaman ilk üçe giriyor. ilçemizde yaşayan Adıyamanlıların kendi memleketlerinde partimizi 1. çıkarması ne güzel. Dün akşam  bir düğünde Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut ile beraberdim  kendisine özendim.  Sizi tebrik ediyorum dedim . %96 Rekor bir oy  bu nasıl bir teveccüh ,bu nasıl bir  duruş. Her seçimde aynı. Bu inancını AK Partiden yana kullanan insanlara ne yapılsa azdır .Dolayısı ile bizde oturduğumuz koltuklarda çok daha güçlüyüz  çok daha fazlasını yapmakla sorumluyuz . Önümüzdeki dönem daha çok çalışıp, daha fazlasını yapmak için çalışacağız. İlçemize ve ülkemize istikrar gelecek, huzur gelecek, birlikte büyüyen bir Türkiye göreceğiz”…diyerek Sultangazi için yapacağı projelerden söz etti.

mustafa tosun işadamlarına kahvaltı proogramı DSC_5958

Son olarak söz  alan AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan  ”  Sizlerin vesilesi ile  bizde alnımızın akıyla %60 oyu Sultangazimizde almış olduk. Hepinize  partimize seçim sürecinde çalışmalarımıza gerek yanımızda olarak  gerek kapılarınızı açarak verdiğiniz destek ,göstermiş olduğunuz  ilgi alakadan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum .Sultangazili işadamlarının duyarlılığı tüm dünyaya mesaj veren bir sestir, örnektir. Siz ses verdiniz bizde hizmet edeceğiz  inşallah “dedi

mustafa tosun işadamlarına kahvaltı proogramı DSC_5938

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek