Güncel

Başkan Kadir Topbaş Sultangazililerle Demokrasi Nöbetindeydi

Başkan Kadir Topbaş Sultangazililerle Demokrasi Nöbetindeydi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Sultangazililer ile biraraya gelerek, 15 Temmuz’dan bu yana süren demokrasi nöbetine ortak oldu. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın da hazır bulunduğu demokrasi nöbetine binlerce Sultangazili de destek verdi.

_82T6820

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Sultangazili vatandaşlar ile buluşarak, 15 Temmuz’dan bu yana süren demokrasi nöbetine ortak oldu. Demokrasi nöbetine Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve çok sayıda Sultangazili katıldı.

_82T6874

Sultançiftliği Merkez cami önünü kırmızı beyaz Türk bayrakları ile donatan Sultangazi halkı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı coşkuyla karşıladı. Topbaş, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ile birlikte vatandaşları selamlayarak, buradaki demokrasi nöbetine destek verdi.

“SAFLARI SIKLAŞTIRARAK GÜÇ KATTINIZ”

Burada konuşma yapan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay,”Her geçen gün bu alanlara safları daha da sıklaştırarak güç kattığınız için hepinize teşekkür ediyorum. İlk akşam göstermiş olduğunuz  kararlı duruş ve ardından her gece vatan nöbetinde kalmanız bizi ziyadesiyle mutlu etti. Bizim Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’a büyük bir güven verdiniz. Büyük bir sevgi gösterdiniz ” dedi.
_82T6985
“BİR DESTAN YAZDINIZ”
15 Temmuz ile altın harflerle yeni bir sayfa açıldığını ifade eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Milletin bekası, geleceği söz konusu olduğu için siyasi parti kimliklerinizi, etnik yapınızı bir tarafa bırakarak 79 Milyonun büyük bir aile olduğunu gösterdiniz” diye konuştu.

_82T6581

O gece ‘Esas olan vatan gerisi teferruattır’ diyerek bir destan yazıldığını kaydeden Başkan Topbaş, “Hainlerin büyük oyunlarını ve hilelerini boşa çıkardınız. Dünyaya millet olmanın ne demek olduğunu gösterdiniz. Ülkemizin geleceği söz konusu olduğu zaman nasıl bir yumruk oluyorsunuz bunu gösterdiniz” şeklinde konuştu.
_82T6427
Darbe girişiminde şehit ve gazilerin olduğuna dikkat çeken Başkan Topbaş, şunları söyledi: “Vatan adına bedeller ödeniyor. Bu topraklar şehit kanıyla sulanıyor. Söz konusu vatan olunca, ‘Canımız feda olsun!’  diyebilecek bir anlayışımız var. Tüm siyasi parti liderlerine, mensuplarına ve halkımıza teşekkür ediyorum. ‘Gün, bugündür’ dediniz, meydanları doldurdunuz ve ‘Su uyur, düşman uyumaz’ diye vatan nöbetindesiniz. Nöbetiniz kutlu olsun. Tarihte milletimizin başında gerçek liderler olduğu zaman destanlar yazmışız. Bu nöbet, kutsal bir nöbet. Bayrakları elinize alarak meydanları gelincik tarlasına çevirdiniz. Vatan sevdanızı yansıtıyorsunuz. ”

771A8196

Sultangazi merkezinde düzenlenen demokrasi nöbeti akşamlarında Saleh Sabr, Umut Murare, Grup Tillo ve Grup Genç konuk oldu.

_82T7018771A8336771A7598

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek