Eğitim

Başkan Dursun’dan Orhan Eren’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, geçtiğimiz aylarda açılan Sultangazi Fen Bilimleri Eğitim Kurumu’nu ziyaret ederek işletme sahibi Orhan Eren’e hayırlı olsun dileklerini iletti. Eğitim Kurumunu gezen Dursun, ilçeye kaliteli bir eğitim kurumu kazandırdığı için Eren ve ekibine teşekkür etti.

Geçtiğimiz aylarda Eski Edirne Asfaltı No:650 adresinde açılan Sultangazi Fen Bilimleri Eğitim Kurumu ilçenin eğitimine büyük katkı sunması bekleniyor.  Yüksek standartlarda uzman eğitimcileriyle hizmete başlayan eğitim kurumuna hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Bu kapsamda Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun ve beraberindeki heyet esnaf ziyaretlerinde bulunurken Sultangazi Fen Bilimleri Eğitim Kurumu’nu da ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Sultangazi’de yapılan her yatırımın ilçeye değer kazandırdığını belirten Dursun, Sultangazi Fen Bilimleri Eğitim Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Eren ile birlikte kurumu gezerek bilgi aldı.

Misafirlerini kapıda karşılayan Sultangazi Fen Bilimleri Eğitim Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Eren, Başkan Dursun ile uzun süre sohbet etti.  Kurum hakkında bilgilendirmede bulunan Eren, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yapacakları çalışmalar hakkında da bilgi veren Eren, ‘ Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi geleceğe hazırlamak adına katkı sunmaya hazırız.’ dedi. Pandemi nedeniyle eğitim kurumlarının da zor günler yaşadığını, ama buna rağmen eğitimin uzaktan eğitimle bile olsa devam ettiğini belirtti. Bu sıkıntılı dönemde Fen Bilimleri Eğitim Kurumu olarak takviye eğitimlerle öğrencileri LGS ve üniversite sınavlarına hazır öğrenciler için TYT, AYT ve YDS eğitimlerini profesyonel bir kadro ile verdiklerini söyledi.

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, hayırlı olsun dileklerini iletti. Dursun,’ Fen Bilimleri Eğitim Kurumu’nun ilçemiz gençlerine çok faydalı olacağına inanıyorum. İlçemizde eğitim konusunda yapılan her yatırımı önemsiyoruz. Eğitimde kalitemizin artması için bir belediye olarak elimizden gelen katkıyı sunmaya çalışıyoruz. Bu konuda özel girişimcilerinde yaptığı her yatırım eğitim kalitesini artıracağına inanıyoruz.’ Diyerek mesleğinde başarılı bir eğitimci olan Orhan Eren ve ekibine ilçeye kazandırdığı değerden dolayı teşekkür etti.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek