Siyaset

 Başkan Dursun ilk ziyaretini ÇİĞDER’e Gerçekleştirdi

 Başkan Dursun ilk ziyaretini ÇİĞDER’e Gerçekleştirdi

Geçtimiz hafta ilçe kongresinde AK Parti Sultangazi  İlçe Başkanı seçilen Av. Abdurrahman Dursun’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ederken, Dursun’un ilk ziyareti İstanbul Çiğköfte ve Etsiz Çiğköfteciler Esnaf Sanatkârlar Derneği (ÇİĞDER) oldu.

Geçtiğimiz haftalarda Ak Parti İlçe Teşkilatı 4. Olağan kongresinde ilçe başkanlığına seçilen Av. Abdurrahman Dursun ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun dileklerini iletmek için gelenleri ilçe binasında ağırlamaya devam ederken STK’lara da ziyaretler gerçekleştirmeye başladı. Başkan Dursun ve bereberindeki heyet ilk ziyaretlerini çiğköfte sektörünün liderleri tarafından kurulan ÇİĞDER’e  gerçekleştirdi.

Misafirlerini kapıda karşılayan ÇİĞDER başkanı Sayit Aybak  ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler

Ziyarette bir selamlama konuşması yapan ÇİĞDER Başkanı Sait Aybak,  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Adıyamanlıların uzun zamandır dile getirdiği bir eksikliğin bir Adıyamanlının ilçe bakanlıına getirlimesiyle giderildiğini belirtti. Aybak, ‘Sultangazi’de nüfus olarak en yoğun olan Adıyamanlıların temsil noktasında olmaması hemşehrilerimizi üzmakte ve bu eksiklii her toplantıda dile getirmekteydiler. Bu eksiklik kıymetli abimiz Abdurrahman Dursun’un AK Parti ilçe başkanlıına seçilmesi ile giderilmeye başlanmıştır. Biz de her zaman başkanımızın yanında olduğumuzu belirtiyoruz. Tecrübesi ve vizyonu ile büyük başarılara imza atacağına inanıyor, başarılarının devamını diliyoruz’ dedi

Sultangazi’yi ve Sultangazilileri yakından tanıdığını ifade eden AK Parti Sultangazi  İlçe Başkanı  Av. Abdurrahman Dursun, Sultangazi’nin zor bir bölge olduğunu ifade etti. Hemşehrilerinin desteğinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Dursun, ‘İnşallah hep birlikte ilçemizi daha güzel bir hale getireceğiz Bu makamda sadece Adıyamanlıları değil tüm Sultangazi’yi temsil ediyoruz. Yönetim kadromuzu da oluştururken bu düşünce ile hareket ederek herkesin temsil edildiği bir liste oluşturmaya gayret ettik. Bu birliktelik ile büyük işlere imza atacağımıza inanıyorum’ dedi.

Samimi bir havada geçen ziyaret ikramlar eşliğinde yapılan sohbetler ile sona erdi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek