Sultangazi

Başkan Civan Akdoğanlar Köyü Derneği’ni Ziyaret Etti

Başkan Civan Akdoğanlar Köyü Derneği’ni Ziyaret Etti

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Cağlar Civan ve beraberindeki heyet Adıyaman İli Kahta İlçesi Akdoğan Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek 16 Nisan’da yapılacak referandum için destek istediler.

Akdoğanlar Derneği ziyaretinde İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’a Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Ceylan, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer eşlik ettiler.

Ziyarette bir selamlama konuşması yapan Akdoğan Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hacı Konan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yeni anayasa ve cumhurbaşkanlığı sistemi için yapılacak referandumun ülke için büyük önem arz ettiğini belirterek misafirlerine hoş geldiniz dedi.

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, her seçimde Adıyamanlılardan büyük destek aldıklarını belirterek bu desteklerinden dolayı teşekkür etti. Bu hafta sonu yapılacak olan referandumun ülkemizin, çocuklarımızın geleceği için ne kadar önemli olduğunu belirten Civan, Sultangazililerin referandumda Evet oyu vererek büyük destek vereceklerine inandığını söyledi. Yeni anayasa ve cumhurbaşkanlığı sisteminin problemleri çözme noktasında nasıl etkili olacağı ve ülkenin gelişmesi ve güçlenmesine sunacağı katkılardan bahseden Civan, katılımcılardan destek istedi.

 

 

Konuşmaların ardından Başkan Hacı Konan, İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’a ilçedeki başarılı çalışmalarından dolayı plaket takdim etti.

Program ikramlar eşliğinde yapılan sohbetlerle sona erdi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek