İstanbul

Başkan Altunay”Bu Şerefsizler en çok zararı bana verdiler“

Altunay””Bu Şerefsizler en çok zararı bana verdiler“

15 Temmuz’dan bu yana meydanları terk etmeyen Sultangazililere seslenen Belediye Başkanı Cahit Altunay, “Her geçen gün safları sıklaştıran sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

15 Temmuz Cuma gecesinden bu yana Sultangazililer, demokrasi nöbetinde meydanları terk etmeyerek. Merkez Camii önü. Binlerce Sultangazili her akşam burada bir araya gelerek, FETÖ- örgütünü protesto ediyor. Belediye Başkanı Cahit Altunay ise her akşam gerek camii önünde  gerek kışlalarda sabahın 3’üne kadar  İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan ile birlikte Sultangazililerin demokrasi nöbetine ortak olarak, bir an olsun yalnız bırakmıyor

“ARAMIZDA HAİN İSTEMİYORUZ”

Sultanciftliği  Merkez Camii önünde  vatandaşlara seslenen Belediye Başkanı Cahit Altunay, hergeçen gün safları sıklaştıran ve meydanları terk etmeyen Sultangazililere teşekkür etti. “Nerede çürük elmalar varsa ayıklanıyor” diyerek sözlerine devam Başkan Altunay, “Hangi okulları işgal ettiler ise bir bir temizleniyor. Hangi kurumda olursa olsun, hangi dernekte olursa olsun, hangi vakıfta, hangi kulüpte yer bulursa bulsun herkes şunda birleşti; Aramızda hain istemiyoruz.” Dedi.

DSC_3102

 “EN COK BANA ZARAR VERDİLER”

Dün gece kışlanının önünde  saatlerce muhabbet eden  Başkan Altunay, Bu feto terör örgütü en çok bana zarar verdi .Ben Ak Parti Belediye başkanı olduğum için kafayı bana takmışlardı çocuklarımın geleceği ile oynadılar sınavlarda puanlarını düşürüp istediği okulları kazanmalarına engel oldular .5o. yılda Bezmi Alem Ünevirsetinin yerini yandaki arsanın alınmasına izin vermedim diye yine kafayı taktılar  ama izin vermedim onlara teslim olmadım .

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek