Sultangazi

Başkan Ali Acar Pir Sultan Abdal Cemevi’nde İftar Yemeği İkram Etti

Adıyaman Gerger Federasyonu Başkanı Av. Ali Acar, Muharrem ayı dolayısıyla Sultangazi Pir Sultan Abdal Cemevi’nde iftar yemeği ikram etti.

Muharrem ayı orucu için verilen iftar programı Cemevi dedesi Mehmet Karabulut ve Eski Gazi Cemevi Başkanı ve Dedesi Veli Gülsoy’un okuduğu dualar ile başladı.

Programa Gergerliler Federasyonu Başkanı Av. Ali Acar’ın, Gergerliler Federasyonu Başkan Vekili İsmail Akkaya, Sultangazi İyi Parti İlçe Başkanı Sinan Taşkın, Sultangazi Deva Partisi İlçe Başkanı Tarkan Yolat, İyi Parti Kadın ve aile politikalar Başkanı Mihriban Kaya, Kelazin Dernek Başkanı Remzi Işık, Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Meclis Üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi yeni ve eski İlçe yöneticileri, Gazi Cemevi Eski Başkanı ve Dedesi Veli Gülsoy, Sultangazi Pir Sultan Abdal Cemevi Dedesi Mehmet Karabulut ve  yüzlerce vatandaş katıldı.

Program bir teşekkür konuşması yapan Adıyaman Gergerliler Federasyonu Başkanı Av. Ali Acar, katılımcıları selamlayarak davetlerine icabet ettikleri için teşekkür etti. Allah’tan tutulan oruçları ve yapılan duaların kabulünü niyaz eden Acar, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Aynı sofrayı paylaşmanın memnuniyetini dile getiren Acar emeği geçen herkese teşekkür etti.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek