İstanbul'daki Adıyamanlılar

Başar ve Kutlar Ailesinin mutlu Günü

Başar ve Kutlar Ailesinin mutlu Günü

Zeliha Kutlar ve Bayram Başar  dün Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Sarayı’nda düzenlenen muhteşem düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler.

 

Adıyaman Sincikli ve İstanbul tekstilkentte   bulunan Başar Tekstil Yönetim kurulu  Başkanı Mehmet Başar’ın Kardeşi ve Yönetim kurulu üyesi Bayram  Başar ile ve Adıyaman Kahta Kocahisar’ın tanınmış ailesinden Mustafa Kutlar’ın kızı Sultangazi’ini tanınmış işadamlarından Kutlar tekstil yönetim kurulu Başkanı Yunus Kutlar’ın Kızkardeşi  Zeliha Kutlar, Sultangazi Belediyesi Sahra Düğün salonunda binlerce kişini katılımı ile dillere destan muhteşem bir düğünle  dünya evine girdi.

 

Düğüne ,Emniyet müdürü ,mali işler daire Başkanı Hasan Adak, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut, Adıyaman  AKYAD Başkanı Orhan Güzelaydın ,ÇİĞDER Başkanı Ömer Turan ve Başkan Vekili Sait Aybak, Sincik gönüllüleri Dernek Başkanı Cemil Keskin  çok sayıda işadamı ve yakınları akrabaları , dostları katıldı.

 

Düğün töreni Başkanlığını İbrahim Harikasesin yaptığı Harfhane Grububnun organizasyonuluğunda gerçekleşti.

Program Mehmet Karakuş’un  duası ve  düğüne katılım gösteremeyip telgraf gönderen Adıyaman Milletvekili Halil İbrahim Fırat ,Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu,Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci, Sincik Eski Belediye Başkanı Mehmet Buz  ve T. C. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telgraflarını okudu.

 

Gecenin onur konuğu  Adıyaman’dan düğün için gelen Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut oldu .

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay genç çift’in nikahlarını kıydıktan sonra çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi ve “Cumhurbaşkanımızı tavsiyesini hatırlatmama gerek yok sanırım.” dedi.

ve Nikah şahidi olan Emniyet müdürü mali işler daire Başkanı Hasan Adak’ın cüzdanı vermesi için davet etti.

 

Bizde Pusula İstanbul Gazetesi olarak genç çifti kutlar bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek