Sultangazi

Baklavacı Mehrizade Törenle Hizmete Açıldı

Sultangazi’nin tanınmış iş adamlarından AWSARE Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Barlas ve ortaklarının birlikte işletmeciliğini yaptığı Baklavacı Mehrizade  dualar eşliğinde yapılan bir törenle hizmete açıldı.

Geçtiğimiz aylarda hizmete başlayan Baklavacı Mehrizade açılış törenini geniş bir katılımın sağlandığı bir etkinlikle gerçekleştirdi.

Açılış törenine İstanbul Vali yardımcısı Şevket Atlı, Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel,  Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Melik,  Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ömer Özkartal, Adıyamanlılar Vakfı Mütevelli Heyetinden Ramazan Aksoy, Adıyaman Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı Mehmet Doğan, Gergerliler Federasyonu Başkanı Av. Ali Acar, Kahta Dernekler Federasyonu Başkanı Osman Arslan, Sultangazi Muhtarlar Derneği Başkanı ve Esentepe Mahallesi Muhtarı Haydar Polat, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Çiğdem Özkan, 50. Yıl Mahallesi Muhtarı Emrullah Özdemir, iş adamları, işletme sahiplerinin dostları ve akrabaları ve çok sayıda Sultangazili katıldı.

Törende birer selamlama konuşması yapan İstanbul Vali Yardımcısı Şevket Atlı ve Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun açılan işletmenin hayırlara vesile olmasını dilediler. Allah’tan bol kazanç dileyen konuşmacılar, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Konuşmaların ardından protokol üyeler açılış kurdelesini kestiler. Törenin ardından işletmeyi gezen katılımcılar ikramlar eşliğinde uzun süre sohbet ettiler. Gün boyunca süren program da katılımcılar hayırlı olsun dileklerini ileterek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek