İstanbul'daki Adıyamanlılar

Asiltürk Ailesinin Mutlu Günü

Asiltürk Ailesinin Mutlu Günü

Çiğköfte sektöründe Türkiye ve özellikle Kıbrıs’ta söz sahibi olan firmalardan biri olan CMR Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Suphi Asiltürk’ün kızı Sibel Asiltürk ile akrabası Mehmet Asiltürk, Aksa Camii Konferans Salonu’nda yapılan düğün töreni ile dünya evine girdiler.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde çiğköfte sektörünün en tanınmış markası olan CMR Çiğköfte Türkiye’de de her bölgede yaygın bayii ağıyla sektörün aranan markalarından biri. CMR Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Suphi Asiltürk’ün kızı Sibel ile akrabası Mehmet Asiltürk Aksa Camii Konferans Salonu’nda yapılan düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler.

Asiltürk ailesini bu mutlu günlerinde dostları ve akrabaları yalnız bırakmadılar. Misafirlerini kapıda karşılayan Asiltürk ailesi mensupları, katılımcılarla bire bir ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergilediler.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program ikramların ardından yapılan dualarla sona erdi.

1 Yorum

1 Yorum

  1. SUPHİ ASİLTURK

    Ekim 4, 2017 yanında 12:23 pm

    TÜM GELEN MİSAFİRLERİMİZE BU MUTLU GÜNÜMÜZDE BİZİ YALNIZ BIRAKMADIKLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
    HAYIRLI UĞURLU OLSUN

    AYRICA DA SEVGİLİ DOSTUM SAYIN EMİN BEYE VE PUSULA GAZETEMİZE DE HEP BİZLERLE BERABER OLDUKLARI, YALNIZ BIRAKMADIKLARI İÇİN AYRICA TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM. İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek