İstanbul'daki Adıyamanlılar

ASİAD Kamuoyuna Tanıtıldı

 ASİAD Kamuoyuna Tanıtıldı

Geçtiğimiz aylarda kurulan Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği (ASİAD), Sultangazi’de bulunan dernek merkezinde düzenlediği toplantıda basın mensuplarıyla bir araya geldi. Toplantıda derneğin kuruluş amacı ve yönetimi kamuoyuna tanıtıldı.

Merkezi Sultangazi’de bulunan  Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği, dernek merkezinde düzenlediği bir toplantıda basın mensuplarını ağırlayarak, misyon ve vizyonunu kamuoyuyla paylaştı.

ASİAD Genel Başkanı Ömer Yıldırım ve icra kurulu üyeleri Mehmet Kavak, Zülfükar Yeşil ve Mustafa Kamar’ında eşlik etti. Toplantıda kuruluş amaçlarını ve yapacakları faaliyetler hakkında bilgi veren Başkan Ömer Yıldırım, amacımız iş dünyasında Adıyaman’ımızı en iyi şekilde temsil etmek ve birlik ve beraberliğimizi dile getirmektir dedi.

Daha sonra birer konuşma yapan Mehmet Kavak, Zülfükar Yeşil ve Mustafa Kamar güzel işlere imza atmak için bu yola çıktıklarını ve ülkeye hizmet misyonuyla hareket edeceklerini ifade ettiler. Yakın zamanda ASİAD ailesinin hızla büyüyerek ülke çapına yayılacağıma inandıklarını da belirten konuşmacılar, biz bir fidan diktik ve inşallah bu fidanın meyveleri kuşaktan kuşağa aktarılarak devam eder diyerek tüm Adıyamanlı sanayici ve iş adamlarını bu çatı altında toplanmaya davet ettiler.

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek