Eğitim

Orhangazi İlkokulu velileri sınava katıldı

Orhangazi İlkokulu velileri sınava katıldı

Sultangazi Orhangazi İlkokulu’nun öğrenci velilerine yönelik başlatmış olduğu ‘Veli Kitap Buluşması Projesi’ nin sınavına 610 veli katıldı.

DSC_1254

Toplam altı kitaptan oluşan Veli Kitap Buluşması projesi kapsamında, bir ay önce velilere verilen 1600 adet Çocuklarımızın Karakterini Geliştirecek Hikayeler adlı kitabın sınavı yapıldı. Üçüncüsü düzenlenen ve 610 velinin katıldığı sınavda dereceye giren velilere hediyeler verilecek.

DSC_1262

Orhangazi İlkokulu Müdürü Abuzer Korkmaz, sınav sonrasında yaptığı açıklamada, ‘Velilerimizin okuma alışkanlıklarını artırarak, öğrenilerimizin karakterlerini gelştirirken yardımcı olacak bilgilere sahip olmaları açısından Veli Kitap Buluşması Projessini başlattık. 6 Adet kitaptan oluşan bu projemiz kapsamında 3 kitabımız olan Çocuklarımızın Karakterini Gelştirecek Hikayeler adlı eseri bir ay önce velilerimize ulaştırdık. Dağıttığımız 1600 kitabın bu gün sınavını gerçekleştirdik. 610 Velimiz sınava katılabildi. Velilerimize projemize göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu proje sayesinde eğitimci ve velilerimizin çocuklarımızın gelişiminde daha bilinçli olmasını okul ve okul dışında  verilecek eğitimin bütünlüğünü sağlayarak, daha bilinçli bir nesil yetiştirmeyi amaçlıyoruz’ diyerek, sınavda birinci olan veliye tablet bilgisayar, ikinciye kol saati, üçüncüye de mikser hediye edileceğini söyledi.

DSC_1266

Deha Teknoloji ve Doping Çiğ köfte’nin sponsorluğunu üstlendiği projede sınava katılan velilere birer paket Doping Çiğ köfte hediye edildi.

 

 

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek