Eğitim

Alternatif Özel Eğitim Sultangazi’de

Özel eğitim gereksinimi olan çocuklar ve ailelerinin hayatlarını kolaylaştıran Alternatif Özel Eğitim Kurumları Sultangazi’de hizmete başladı.

Özel eğitim alanında uzman ekibi ile bireysel ve grup eğitimleri veren Alternatif Özel Eğitim Kurumu Sultangazi Esentepe Mahallesi’nde hizmete başladı. Esenyurt’ta başarılı bir eğitim grafiği çizen kurum Sultangazi de açtığı şubesinde ilçenin en modern ve başarılı özel eğitim kurumu olma hedefinde.

Spor ve sanat aktiviteleri,  mesleki beceri geliştirme, aile danışmanlığı, rehberlik hizmetleri ile özel eğitim gereksinimi duyan çocuklara eğitim verirken,  aileyle birlikte koordineli bir şekilde çalışarak ailenin hayatını kolaylaştıracak bir model sunuyor.

Akademik başarısızlık, disleski, Down sendromu ve gelişim geriliği yaşayanların hayatını kolaylaştırmak için açılan Alternatif Özel Eğitim Kurumu Sultangazi Şubesi Esentepe Mahallesi 2391/2 Sok.  No: 43 adresinde hizmete başladı.

Alternatif Özel Eğitim Kurumları Müdürü Bahattin Demir,  ilçede sektöre yenilikler kazandıracak bir model uygulayacaklarını ifade etti. Demir, ‘Sultangazi’de faaliyete geçmekten mutluyuz Bir ay gibi bir süredir hizmete başlayan kurumumuza olan ilgiden dolayı memnunuz.  Fiziki mekanlarımızın yeterliliği, uzman kadromuz ve verdiğimiz hizmetler ziyaretçilerimiz tarafından oldukça başarılı bulunuyor.

Özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklarımızın ve ailelerinin hayatlarını kolaylaştırmak için konusunda deneyimli geniş bir ekibe sahibiz. Eğitimin başarılı olması için en önemli etken erken teşhis, erken müdahale ve yoğunlaştırılmış bir eğitim modeline gerekmekte.  Özel eğitim kurumları artık yeni yöntemler ve modellerle başarı oranlarını artırmaktadırlar. Bizde kurumumuzda her türlü gereksinimi sağlayacak bir eğitim veriyoruz. 

Özel çocuklarımıza özel bir eğitim vermek gerekmekte.  Bireysel gelişimleri ve sosyal etkinliklerini sağlamak için bire bir ve grup eğitimlerimiz mevcut.  Duyu bütünlüğünü oluşturmak için gerekli uzman ekibe ve tesise sahibiz. Burası sadece bir eğitim kurumu değil kocaman bir aile olacak. Çünkü özel eğitimin aileyle birlikte koordineli bir şekilde alınması gerekmekte. Bu nedenle ailelerin eğitimi ve eğitime katılmaları başarıyı artırma noktasında çok önemli’ dedi.

Adres: Esentepe Mahallesi 2391/2 Sok.  No: 43 Sultangazi/ İstanbul

GSM: 0554 626 98 01 -0554 626 98 02

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek