Sultangazi

Ali Dündar Dostlarını İftarda Ağırladı

Ali Dündar Dostlarını İftarda Ağırladı

Tekstil sektörünün tanınmış firmalarından olan Emre Tekstil’in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dündar, Saray Şark Sofrası’nda düzenlediği iftar programında dostları, akrabaları ve Emre Tekstil ailesini ağırladı.

Aslen Malatya Pütürge’li olan Emre Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dündar, Ramazan ayının feyzini dostları ve akrabalarıyla birlikte yaşamak için bir iftar programı düzenledi.

Saray Şark Sofrası’nda düzenlenen iftar programına Dündar ailesinin akrabaları, dostları ve Emre Tekstil çalışanları katıldı. 250 Kişinin katıldığı programda Ali Dündar dostlarını kapıda karşılayarak hoş geldiniz dedi.

İftar sonrasında bir açıklama yapan Emre Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dündar, Ramazan ayının birlik, beraberlik ve paylaşma ayı olduğunu söyleyerek katılımlarıyla soframızı şereflendiren tüm dostlarımıza teşekkür ederim dedi. Dündar, “On bir ayın sultanı olan Ramazan ayını hemen her gün bir dostumuzun sofrasın misafir olarak geçiriyoruz. Bu tür ortamlar hem Ramazan ayının ruhunu canlı tutuyor, hem de aynı sofrayı paylaşarak maneviyatımızı artırıyoruz. Bu akşamda bu bereket sofrasını biz kuralım dedik. Allah razı olsun dostlarımızdan, soframızı neşelendirdiler. Ben burada tüm İslam Aleminin Ramazan ayını ve yaklaşmakta olan Kadir gecesi ile Ramazan Bayramını kutluyorum. Rabbim bu mübarek ay hürmetine İslam coğrafyasına bereket, barış ve huzur nasip etsin. Rabbimiz bizlerinde tuttuğu oruçları Dergah-ı izzetinde kabul etsin ve kurtuluşumuza vesile eylesin” dedi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek