İstanbul'daki Adıyamanlılar

Ali Acar, İlçe kongresinde aday olacağını açıkladı

Ali Acar, İlçe kongresinde aday olacağını açıkladı

 

2014 Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı olan Av. Ali Acar 6 Aralık 2015 tarihinde yapılacak  CHP Sultangazi İlçe Kongresinde aday olacağını Gazi Mahallesi Anatolia Düğün Salonu’nda düzenlediği bir programla açıkladı.

av.ali acar ilçe başkan adayı açıklaması  (52)

6 Aralık 2015 tarihinda yapılacak olan CHP Sultangazi İlçe Kongresine sayılı günler kala, başkanlığa aday olacağını açıklayan Av. Ali Acar, Anatolia Düğün Salonu’nda  düzenlediği bir programla partililerle bir araya geldi.

Kongrede aday olması konusunda aylardır ikna edilmeye çalışılan Av. Ali Acar, siyaset yaptığı yoldaşlarının ısrarı üzerine aday olduğunu düzenlediği bir programla açıkladı.

İktidara giden yolun yerelden geçtiğine inandığını ifade eden Acar, “Sosyal demokrasinin iktidarı için canla başla çalışacağız. Aktif siyasete atıldığım günden bu yana sosyal demokratların iktidarının en büyük hayalim olduğunu herzaman belirtiyorum. İlçemiz bazında CHP siyasetinin daha aktif, daha etkili olması gerektiğini hemen her yoldaşım biliyor ve diliyor. Bizde bu yolda emek veren bir birey olarak yoldaşlarımın bana duymuş oldukları güveni boşa çıkarmamak adına aday oldum. CHP’nin her kongresi bir demokrasi şölendir.

Sözde değil özde demokrasinin ülkede hakim olması için Türkiye’nin sosayal demokratların iktidarına ihtiyacı vardı. Bu yolda canla başla çalışacağız.

 

Artık Sultangazi CHP’de farklı bir yönetim anlayışına ihtiyaç vardır. Tabanı her kesimiyle kucaklayabilecek bir anlayışla ilçede var olan potansiyeli harekete geçireceğiz. Ben başarıya ulaşacağımıza inanıyorum. İnanmış kadrolların başaramayacağı, aşamayacağı hiç bir engel yoktur. Sultangazi’nin birliği, aydınlık yarınlar ve umut dolu bir gelecek için geliyoruz” dedi.

av.ali acar ilçe başkan adayı açıklaması  (57)

Salonu tıka basa dolduran katılımcılar, Acar’ı ayakta alkışlarken sık sık “Mustafa Kemal’in askerleriyiz”, “ Gençlik Acar’la Gurur Duyuyor” sloganları attılar.

Siyasette her zaman yanında dik duran eşine teşekkür eden Ali Acar, bu destek sayesinde her zaman azimli ve inançlı bir duruş sergilediğini ifade etti.

 

Başkan adaylığını açıklayan Av. Ali Acar’a destek veren STK Yöneticileri toplantıya katılarak her zaman Acar’ın anında olduklarını gösterdiler. Toplantıya CHP Sultangazi Belediye Meclis Üyeleri, STK temsilcileri, kanaat önderleri ve çok sayıda partili katıldı. CHP Sultangazi Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Sönmez’de toplantıya katılarak CHP’li gençliğin Acar’ı desteklediğini ifade etti.

av.ali acar ilçe başkan adayı açıklaması  (54)

 

 

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek