İstanbul'daki Adıyamanlılar

AKYAD’ın Ramazan Kumanyası Kampanyası Devam Ediyor

AKYAD’ın Ramazan Kumanyası Kampanyası Devam Ediyor

Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD), geçen yıl başlattığı Adıyaman’da ki ihtiyaç sahipleri için Ramazan kumanyası kampanyasına bu yılda devam ediyor.

Geçen İstanbul’da ki hayırsever işadamlarının katkılarıyla bir tır Ramazan kumanyasını Adıyaman’da bulunan ihtiyaç sahiplerine dağıtan AKYAD, bu yılda Ramazan kumanyası kampanyasını başlattı.

Dernek yönetim kurulu başta olmak üzere, Adıyamanlı hayırsever işadamlarını ziyaret eden AKYAD Yönetim Kurulu Üyeleri yapılan yardımlardan artarak devam ettiğini ifade ettiler.

AKYAD Başkanı Orhan Güzelaydın,”Geçen yıl iftar programı düzenlemektense, Adıyaman’da ki ihtiyaç sahiplerine Ramazan kumanyası vermek üzere bir kampanya başlatmıştık. Oldukça başarılı bir kampanya olmuştu. Bu yılda sayıyı artırarak kumanyaları oluşturmak için işadamlarımızı ziyaret ediyoruz. Adıyamanlı işadamlarımızın kampanyaya katkıları takdire şayandır. İnşallah daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşarak Ramazan ayının bu güzelliğini yaşatmaya çalışacağız. Buradan bütün hayırsever işadamlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek