Sultangazi

AKYAD ‘dan Kongreye davet

AKYAD ‘dan Kongreye davet

Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD) genel merkezinde 8 Kasım 2015 50. yıl Mahallesi  B Cad. no 24 yapılacak olan olağan kongre için   hemşehrilerinin  yönetim yer alması  eski üyelerin  de kongreye davet ederek  aktif olması konuusnda ziyaretler  yapıldı.

AKYAD  8 kasım 2015 de  yapılacak olan kongre için yapılan istişareler sonucu Başkan yardımcısı olan Orhan Güzelaydın’a teklif götürdü .

Verilen görev kutsaldır anlayışı ile Güzelaydın yeni yönetim kurulunu oluşturmak amacı ile listeye yeni yüzler ve sultangazide  sektöründe dev marka olmuş Battalabey yönetim kurulu başkanı  Sait Aybak ,OSES Grup genel müdürü Hasan Yaşar, Çiğköfteci  Ömer Uta  yönetim kurulu  İstanbul Etsiz Çiğköfteciler derneği Başkanı Ömer Turan  gibi  isimler ile görüşüp yönetime girmelerini birlikte el ele omu omuza verip hemşehrilerimiz adına Sultangazi adına çıkacağımız bu yolda yoldaş olmalarını talep etti . Cevaben Güzelaydın’a her zaman yanında yer alacaklarını Maddi Manevi desteklerin esirgemeyeceklerini belirttiler.

ziyarete Yönetim kurulu üyeleri Ahmet Süt,Mehmet Karakuş, eşlik etti.

ayrıca Gazetemizin genel yayın yönetmeni Emin Doğan yeni yönetimde görmek istediklerini ve  kuruluşundan bu yana yönetimde olan  Deniz  tekstil  Kazım Peker  den  başlayarak diğer yönetim kurulu üyelerinide ziyaret edeceklerini belirttiler.

yeni liste oluşmadığı takdirde  kasım’da yapılacak olan 4. olağan kongreye tek liste olarak Orhan Güzelaydın Başkan Olacak . Ama kurucu Başkan İzzettin Balcı’nın kongre günü liste çıkarması söylentisi var .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek