İstanbul'daki Adıyamanlılar

AKYAD Başkanını Seçiyor

AKYAD Başkanını Seçiyor

Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD) 8 Kasım 2015  Pazar günü 50. yıl Mahallesi  B Cad. no 24 genel merkezde  yapılacak olan 5. olağan kongresi  son hazırlıkları için toplantı düzenledi.

akyad yeni başkan (3)

AKYAD  8 kasım 2015  pazar günü  yapılacak olan 5. olağan kongre için yapılan istişareler sonucu AKYAD Başkan yardımcısı olan Orhan Güzelaydın’a teklif götürüldü .

Verilen görev kutsaldır anlayışı ile Güzelaydın yeni yönetim kurulunu oluşturmak amacı ile  Mevcut listeye  beraber yeni yüzler ve sultangazide  sektöründe dev marka olmuş Battalabey yönetim kurulu başkanı  Sait Aybak ,OSES Grup genel müdürü Hasan Yaşar,  İstanbul Etsiz Çiğköfteciler derneği Başkanı Ömer Turan ,Önaydın Peynircilik , Gazeteci  Emin Doğan ,Sultan Kasrı  sahibi ve Ak Parti Eyüp İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Aydın ,otomotiv  sektöründen Mehmet Sağlık, Sanatçı İsa Işık gibi  isimler ile görüşüp yönetime dahil edip birkikte yürüyeceklerini Sultangazi ve Adıyamanlılara yönelik büyük projelere imza atacaklarını belirtti

akyad yeni başkan (1)

Kongre  Bu Pazar günü Sultangazi’nin Protokülünün ve  dernek Başkanlarının katılacağı kahvaltılı program 11  de  başlıyor .

DİKKAT! Pazar günü saatler geri alınıyor haberiniz olsun .

akyad yeni başkan (5)

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek