İstanbul'daki Adıyamanlılar

AKYAD, AK Parti İlçe Teşkilatını Ağırladı.

AKYAD ,AK Parti  İlçe Teşkilatını Ağırladı.

Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD)  Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’ı haftalık  kahvaltılı olağan  toplantısna  davet etti.

 

Merkezi Sultangazi 50. Yıl Mahallesinde  bulunan Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD)dernek merkezinde  düzenlediği haftalık olağan toplantısına Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan davet den  Başkan Orhan Güzelaydın sultangazi için ve Adıyamanlılar için projelerinden bahsetti.

Kahvaltıya  AK Parti  Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, ilçe başkan yardımcıları Mehmet Kavak, Ramazan Altan, Nergiz Koçer, Fevzi Çetin, Yönetim Kurulu Üyeleri Selma Akın Patır, Abdurahman Mete ve belediye meclis üyeleri katıldı.

DSC_0772

AKYAD  kapıda karşıladığı  ilçe yönetimini  toplantıya geçilmeden evvel yönetim kurulu üyesi Cumali Çakır’ın sahibi olduğu  Çakır Kahvaltı salonlarının hazırladığı eşsiz kahvaltının ardından  söz alarak derneğin faaliyetlerinden  ve  gelecekteki düşündüğü projelerden bahseden dernek Başkanı Orhan Güzelaydın katılımlarından dolayı ilçe  başkanına ve yönetimine teşekkür etti.

DSC_0777

sonrasında söz alan AK Parti  Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan “sivil toplum kuruluşlarını  çok önemsiyoruz. biz de arkadaşlarımla beraber programınıza katıldık sizlerin içinden bir kardeşiniz Mehmet Kavak  benimle birlikte görev yaıyor ayrıca yönetimimizdeolan 5 arkadaşımız daha var. sizi sürekli takip ediyoruz bilgilindiriliyoruz çalışmalarınızızı biliyoruz  partizmize ve genel başkanımıza olan baglılığınızı biliyoruz .STK ‘larda uzun yıllar görev yaptım zorluklarını biliyorum  üyelerinin hemşehrilerinin sorunlarını dinlemek ,çözüm olmak ,yardımcı olmak  bağları güçlendirmek  için Dernek Başkanı ve yönetimi ciddi manada emek sarf ediyor .  çok güzel bir kadro oluşmuş şehrimizin kanaat önderleri ve kurucu başkanınız İzzettin Balcı,yine şehrimizden çıkan İşadamları asan Yaşar,Sait Aybak ,Ömer Turan,Mustaf Tosun gibi  partimizle de çalşan yakınen tanıdığım çok yüzler var çok güçlü bir kadro güzel işlere imza atacağınızdan eminim” diyerek sözlerine devam etti.

DSC_0784

Ardından AKYAD Başkanı Orhan Güzelaydın Suzan Başkana Yeni yıl  için yaptırdıkları saat hediye etti.

DSC_0788

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek