Aksiyon dizi ‘İntikam Peşinde’nin Galası Pusula Cafe’de Yapıldı

02 Ağustos 2017 Çarşamba, 18:38
intikam pesinde filmi pusula cafe gala 5 600x320 - Aksiyon dizi ‘İntikam Peşinde’nin Galası Pusula Cafe’de Yapıldı

Aksiyon dizi ‘İntikam Peşinde’nin Galası Pusula Cafe’de Yapıldı

Cine Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu filmin yönetmeni Mesut Çetin’in yazdığı ‘İntikam Peşinde adlı aksiyon dizinin galası Pusula Cafe’de gerçekleştirildi.

intikam pesinde filmi pusula cafe gala 8 - Aksiyon dizi ‘İntikam Peşinde’nin Galası Pusula Cafe’de Yapıldı

Yönetmenliğini Mesut Çetin’in, başrollerini Mehmet Ali Tuncer, Davut İnce ve Kartal Uğur Karakuş, Zuhal Öztürk  gibi değerli oyuncuların üstlendiği İNTİKAM PEŞİNDE’de bir Uzakdoğu spor hocasının yeraltı dünyasının baronlarıyla yaşadığı sıra dışı maceralar konu ediliyor.

intikam pesinde filmi pusula cafe gala 6 - Aksiyon dizi ‘İntikam Peşinde’nin Galası Pusula Cafe’de Yapıldı

Çekimlerinin büyük bir bölümü Sultangazi ve Arnavutköy’de gerçekleştirilen İntikam Peşinde dizisi Youtube’da yayınlanacak.

intikam pesinde filmi pusula cafe gala 9 - Aksiyon dizi ‘İntikam Peşinde’nin Galası Pusula Cafe’de Yapıldı

Pusula Cafe’de gerçekleştirilen galada katılımcılardan tam not alan dizinin özellikle dövüş sahnelerini çok başarılı bulan film eleştirmenleri, dizinin ikinci bölümünü merakla beklediklerini ifade ettiler.

intikam pesinde filmi pusula cafe gala 7 - Aksiyon dizi ‘İntikam Peşinde’nin Galası Pusula Cafe’de Yapıldı

İlk bölümde konuya giriş yaptıklarını ifade eden yönetmen Mesut Çetin, daha sonraki bölümlerin aksiyon dolu olacağını ve Uzakdoğu sporlarında ülkenin başarılı isimlerine yer vereceklerini belirtti. Galanın yapıldığı Pusula Cafe’nin konseptini çok beğendiğini belirten Çetin, dizinin ilerleyen bölümlerinde bu mekanı kullanmak istediğini ifade etti.

intikam pesinde filmi pusula cafe gala 10 - Aksiyon dizi ‘İntikam Peşinde’nin Galası Pusula Cafe’de Yapıldıintikam pesinde filmi pusula cafe gala 11 - Aksiyon dizi ‘İntikam Peşinde’nin Galası Pusula Cafe’de Yapıldı

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir