Siyaset

Nurcan Öztürkmen Mehmetçiğe Seslendi: ”Doğrulttuğun Namlunun Ucunda Annen Var”

Nurcan Öztürkmen Mehmetçiğe Seslendi: ”Doğrulttuğun Namlunun Ucunda Annen Var”

Ak Parti Sultangazi Kadın Kolları 15 Temmuz Darbe Girişimi’nin ardından anlamlı bir eyleme imza attı.milli İradene Sahip Çık sloganıyla tüm halk gibi sokağa dökülen kadın kolları  anlamlı dövizler taşıdı. Ardından da bir basın açıklaması yaptı.

ak kadınlar darbe basım bildirisi (6)

İşte o açıklama:

AK Parti Sultangazi İlçe Kadın Kollarımız, Milli iradeye karşı yapılan bu darbe girişimini kınamak ve ülkemizin bölünmez bütünlüğünü savunmak adına Kadın Kolları Teşkilatımız ve bütün kadınlarımız ile ” Milli iradene Sahip Çık”  sloganıyla bu gün alanlarda duruşumuzu sergiliyoruz.

Her sancılı dönemde sulh, özgürlük ve demokrasi için büyük çaba sergileyen kadınlarımız bu günde alanlarda olacak, Kur’an-ı Kerim tilavetleri, dualar ve hayır dileklerimizi ülke bütünlüğümüz ve halkımızın huzur ve refahı adına yaptık.

ak kadınlar darbe basım bildirisi (9)

Darbe yönetiminin hiçbir şekilde ülkemize faydasının olmadığını tecrübe etmiş kadınlarız evlatlarız biz. Bunun acılarını ve izlerini tam da sildik derken tekrar o karanlık sayfaları okumayacağız. Bizler barışın kadınları olarak evlatlarımıza darbe yıllarını değil, güzellikleri içeren hatıraları anlatmak çabasındayız. Bu çaba ile evlatlarımız, geleceğimiz, bayrağımız ve vatanımızın bölünmez bütünlüğüne sahip çıkmak için tek yürek, bütün kadınlarımızla alanlardayız. Demokrasi nöbetimiz bitmedi. Tek bir vatan haini kalmayana dek alanlardan çekilmeyecek. Ülkemizi hainlere teslim etmeyeceğiz.

 

Nurcan Öztürkmen

Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı

ak kadınlar darbe basım bildirisi (3)

ak kadınlar darbe basım bildirisi (7)

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek