Güncel

Ak Parti Adalılar Çorbacı Müdavim’de

 

 

 

 

 

İmdat Kamacı Başkanlığında ki Ak Parti İlçe Teşkilatı Halkla İlişkiler Birim Başkanlığının organizasyonunda gerçekleşen “İşadamları ve esnaf buluşmaları” programı devam ediyor. Haftanın iki günü ilçedeki işadamları ve esnaflarla kahvaltıda bir araya gelerek sorunları ve önerileri yerinde dinleyen Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti İlçe Başkanı Av. Murat Atım ve Ak Partili yöneticilerin bugünkü durağı Eski Edirne Asfaltı Lastikçi Durağı’nda hizmet veren Adalılar Çorbacı Müdavim oldu.

Kahvaltı ve tanışma  faslının ardından  konuşmasına başlayan    Ak Parti İlçe Başkanı Av. Murat Atım” Rutin olarak devam eden esnaf ziyaretlerimiz devam ediyor esnaflarımız ile yaptığımız istişareler bize güç veriyor bu istişareleri çok önemsiyoruz ve  değerlindirmeye alıp ona göre sultangazinin geleceği ile ilgili daha güzel kararlar alıyoruz  çorbacı Müdavim  sultangazide  bir ilk olarak yalnızca çorba  çeşitleri ile 7/24 hizmet veren  esnaf kardeşlerimizdir “dedi

Kahvaltılı programda konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay bugünün tarihine dikkat çekerek, “4 yıl önce bugün 2 Nisan 2009 yılında mazbatamızı aldık. O dönem yerimiz olmadığından dolayı basında ‘Koltuksuz başkan’ olarak lanse edildik” dedi.

Gaziosmanpaşa’dan ayrılan Sultangazi’de belediyeye ait bir binanın olmadığını hatırlatan Belediye Başkanı Cahit Altunay, 2009 seçimlerinden sonra Yol Bakım Müdürlüğü Binası’nda kendisi için özel olarak hazırlanan odayı kullandığını ifade etti.  4 yılda büyük bir başarıya imza atarak gelinen noktaya dikkat çeken Başkan Altunay, “Adıyamanlı bir dostumuzun binasını kiralayarak şu anda mevcut binamızda hizmet vermeye başladık. İnşallah bu yılsonunda da inşaatı devam eden Belediye Hizmet Kompleksimize taşınarak kendi binamızda halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Daha  sonrasında Çorbacı müdavimin  işletme sahipleri  Murat  Okuş ve Ali Faik Varan ziyaretlerinden duyduğu memnuyeti dile getirdiler 2. şubelerini  Sultangazi’de açtıklarından memnun olduklarını söylediler.

Adalılar Çorbacı müdavim iletişim 0212 475 00 02

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek