Sultangazi

Ahmet Davutoğlu’dan Ahmet Emre’nin annesine ‘Yılın Kadını Ödülü’

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Gelecek Partisi tarafından ‘’Yılın Kadınları Ödül Töreni’’ düzenlendi. 

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan tarafında organize edilen Yılın Kadınları Ödül Töreni törenine Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve eşi  Prof. Dr. Sare Davutoğlu katıldı .

Gelecek Partisi tarafından düzenlenen ‘”Yılın Kadını Ödülü” Bireysel Silahlanmaya Hayır Platformu Kurucu Üyesi  Zeynep Çavuş’a verildi. Zeynep Çavuş ödülünü Gelecek Partisi Genel Başkanı  Ahmet Davutoğlu ve eşi Prof. Dr. Sare Davutoğlu’dan  aldı.

Sultangazi’de arkadaşları ile yolda yürürken 17 yaşındayken bir magandanın tabancasından çıkan kurşunla ağır yaralanan ve 2 yıl 11 gün sonra yaşam mücadelesini yitiren lise öğrencisi Ahmet Emre Çavuş’un babası gazeteci Bülent Çavuş ve Eşi Zeynep Çavuş oğlunun vefatından sonra başlattığı “Bireysel Silahlanmaya Hayır” mücadelesine artık “Bireysel Silahlanmaya Hayır” Platformu ile devam ediyorlar.

Gazeteci babası Bülent Çavuş ve Zeynep Çavuş, oğullarının kaybından sonra maganda kurşununa dikkat çekmek için, her gün değişik sosyal farkındalık projeleri hazırladı, başka çocukların maganda kurşunu ile hayatını kaybetmemesi için televizyon programlarına çıkarak dikkat çekmeyi başardı.

Programda Kadın Mahalle Muhtarı , İş Kadınları ve STK Temsilci Kadınlar Ödül Aldı .

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek