Sultangazi

Ahmet Davutoğlu İftarını Sultangazi’de Açtı

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği iftar programına Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu katıldı. 800 kişiye yakın bir katılımın gerçekleştiği programda zaman zaman izdiham yaşandı.

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı’nın düğün salonunda düzenlediği iftar programı partinin kurmaylarının katılımıyla gerçekleşti.  

Yaklaşık 800 kişinin katıldığı iftar programına Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Eşi Sare Davutoğlu, İstanbul İl Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, muhtarlar,  oda, konfederasyon, federasyon ve  dernek başkanları, basın mensupları ile  Sultangazili vatandaşlar katıldı. Halkın Davutoğlu’na gösterdiği yoğun ilgiden dolayı zaman zaman izdiham yaşandı.

ALTAN, ‘TEŞEKKÜRLER SULTANGAZİ’

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan, Yaptığı açılış konuşmasında; Türkiye’nin  son seçilmiş başbakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nu Sultangazi’de ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını ifade ederek tüm katılımcılara teşekkür etti.

ŞAHİN,’GELECEK PARTİSİ’NE ARTIK SALONLAR DAR GELİYOR

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Av. İsa Mesih Şahin ise konuşmasında 2 yıl önce bir kişiyle Sultangazi’de teşkilat kurduklarını belirterek, bu gün ise bin kişiyle program yapma konumuna geldiklerini söyledi. Her geçen gün Gelecek ailesinin büyüyerek yoluna devam ettiğini kaydeden Şahin, çalışmalarında dolayı İlçe Başkanı Altan ve ekibine teşekkür etti.

DAVUTOĞLU,’ MUTFAKLARDA AŞ PİŞMİYOR’

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ise konuşmasında, hükümetin artık bu ülkeyi yönetemez hale geldiğini belirterek,” Mutfaklar yangın yeri ,halkımız aç, evinde neredeyse  iftar açacak parası yok, gıda ve akaryakıta bir yılda ortalama yüzde yüz elli zam yapıldı” diye konuştu.

DAVUTOĞLU,’SULTANGAZİ’Yİ SULTANGAZİ’LER YÖNETECEK’

Çözümün erken seçimde olduğunu yineleyen Davutoğlu Sultangazi’de ki yerel sorunlara da değinerek, Sultangazi Belediyesi’ni yapılacak ilk yerel seçimlerde ithal yöneticilerden kurtararak kendi evlatlarını seçimlerde aday göstermek suretiyle belediyeyi kendi evladına emanet edeceklerini kaydetti.

Program sonrasında çocuklara hediyeler veren Davutoğlu, çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek