Sultangazi

Ahmet Aydın, ‘Bu Referandum Ülke İçin Çok Önemli Bir Fırsattır’

Ahmet Aydın, ‘Bu Referandum Ülke İçin Çok Önemli Bir Fırsattır’

TBMM Başkanvekili ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Sultangazi’de bir dizi ziyarette bulunarak yeni anayasa ve referandum süreci için destek istedi.


TBMM Başkanvekili ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenecek olan Büyük Adıyamanlılar Buluşması için geldiği Sultangazi’de Battalbey Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sait Aybak, Forteks Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Kayran, Yeşil Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Zülfükar Yeşil ve Baykurt Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baykurt’u ziyaret etti. Ziyaretlerde firma çalışanları ile bir araya gelen Aydın, yeni anayasa ve referandum süreci ile ilgili açıklamalarda bulunarak destek istedi.


Ziyaretlerde TBMM Başkanvekili ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın’a Adıyaman Dernekler Federasyonu Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Kavak, Belediye Başkan Yardımcıları, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer eşlik ettiler.
TBMM Başkanvekili ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda, yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı sistemini anlatarak muhalefetin yaptığı eleştirilerin tutarsız ve yanlış olduğunu belirtti. Sistemin nasıl işleyeceğini anlatan Aydın, bu seçimlerde partilere değil kendinize, çocuklarınızın geleceğine oy vereceksiniz dedi. Aydın, “Bu mesele memleket meselesidir. Türkiye’nin geleceğine oy vereceksiniz. Nasıl bir Türkiye istediğinize karar vereceksiniz. Çocuklarınıza daha güçlü, huzurlu, güvenli ve istikrarlı bir ülkemi bırakacaksınız yoksa eski Türkiye’de ki krizler devam etsin mi diyeceksiniz?


Türkiye’nin Bütün Düşmanları Hayıra Çalışıyorsa Demek Ki Evet Doğru Bir Karardır
Avrupa’nın terör örgütleriyle el ele verip hayır kampanyaları başlattığını görüyoruz. Milli iradenin karşısında durmaya çalışıyorlar. Onlar ne kadar çalışırlarsa çalışsınlar bu millet onları sandığa gömecek ve sandıkta en güzel cevabı verecektir. Onlar güçlü ve istikrarlı bir Türkiye istemedikleri için hayır diyorlar. Çünkü sandıktan çıkan evet onların sonu olacak ve çıkarlarına ters düşecektir. Türkiye’nin bütün düşmanları hayıra çalışıyorsa demek ki evet doğru bir karardır.Bu referandum ülke için çok önemli bir fırsattır” diyerek daha güçlü, daha huzurlu bir Türkiye için, evet için destek istedi


Ziyaretlerde uzun süre sohbet eden Aydın, tesisler hakkında bilgi aldı. Baykurt Tekstil’in Adıyaman’da ki yatırımları hakkında da bilgi alan Aydın, Adıyamanlı iş adamlarının istihdamı artıracak yatırımları Adıyaman’a kazandırmalarında duyduğu memnuniyeti dile getirdi

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek