Sultangazi

´ Afrika´da Bir Gözüm Olsun´ projesine Sultangazi Işık oldu

´ Afrika´da Bir Gözüm Olsun´  projesine Sultangazi  Işık oldu

 

´´ Afrika´da Bir Gözüm Olsun´´ Projesi  hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezinde muhteşem bir tanıtımla start aldı.

 

 

AFRİKA´DA BİR GÖZÜM OLSUN

İstanbul Sultangazi İlçesi´nin gözde okullarından Orhangazi İlkokulu, İHH İnsani Yardım Vakfı ve Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte başlattığı ´´ Afrika´da Bir Gözüm Olsun´´ Projesi muhteşem bir tanıtımla start aldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi´nde gerçekleşen programa Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir, Orhangazi İlköğretim Müdürü Abuzer Korkmaz, STK Temsilcileri ile birlikte veliler katıldı.

seninde bir gözün olsun  (20)
‘103 KİŞİYE IŞIK OLDULAR´
Tanıtım toplantısının açılış konuşmasını yapan Orhangazi İlköğretim Okulu Müdürü Abuzer Korkmaz, gerçekleştirecekleri projenin 2016 Haziran ayı sonuna kadar devam edeceğini söyleyerek, “amaçlarının Afrika´daki 1000 kardeşimizin gözüne ışık olabilmektir.” diye konuştu. Göz Ameliyatı maliyetinin 250 TL olduğunu kaydeden Korkmaz, “An itibariyle 103 kardeşimizin gözüne ışık olmayı başardık.” Dedi
seninde bir gözün olsun  (21)
5 MİLYON KATARAK HASTASI VAR
Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir´de konuşmasında,” Şuan 5 milyon katarakt hastası yardımlarımızı beklemektedir. Bu projeye bütün hayırsever dostlarımızın desteğini bekliyoruz. Her zaman mazlum insanların yanında olan İHH İnsani Yardım Vakfı´na yönetimine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

seninde bir gözün olsun  (15)

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek