İstanbul'daki Adıyamanlılar

Adıyamanlılar Sahurda Favoride buluştu

Adıyamanlılar Sahurda Favoride buluştu

AK Parti Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Kavak’ın Favori Kahvaltı Salonu’nda organize ettiği Adıyamanlılar Sahurda Buluşuyor programına Adıyamanlılar büyük ilgi gösterirken, toplantının onur konuğu AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner oldu.

AK Parti Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Kavak’ın Favori Kahvaltı Salonu’nda organize ettiği Adıyamanlılar Sahurda Buluşuyor programına ilçede yaşayan Adıyamanlılar büyük ilgi gösterdi. Mekânın tıklım tıklım dolduran katılımcılar hemşehrileri Lütfü Sav’ın mekânında zengin bir menüyle sahur yaptılar.

Toplantıya Adıyamanlı olan AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve siyaset ve iş dünyasının önemli isimleri katıldı.

Ramazan Bayramı sonrası bir açılış töreni ile hizmete girecek olan Favori Kahvaltı Salonu, gerek mekânın nezihliği gerekse ikramlarının çeşitliliği ve lezzetiyle katılımcılardan tam not aldı.

Toplantıda kısa bir selamlama konuşması yapan Mehmet Kavak, misafirlerine hoş geldiniz diyerek davetlerine icabet eden katılımcılara teşekkür etti.

Adıyamanlılar Sahur programı (67)

AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner’de yaptığı konuşmasında Adıyaman ve Adıyamanlıların sorunlarının çözümü noktasında yapılan ve yapılması gerekenlerden bahsetti. Katılımcıların sorularını da cevaplandıran Metiner, birlik olursak her sıkıntının üstesinden geliriz diyerek birlik beraberlik vurgusu yaptı.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek