İstanbul'daki Adıyamanlılar

Adıyaman 1954 Spor Sevdalıları Salonu Doldurdu

Adıyaman 1954 Spor Kulübü dayanışma ve destek gecesinde Adıyamanlı siyaset, iş ve sosyal hayatın tanınmış isimleri bir araya geldi. Adıyaman ve Adıyaman Spor sevdalılarının salonu doldurduğu gecede birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Sultangazi Sahra Sultan Salonu’nda yapılan gece programın sunuculuğunu Ali Biricik, Serkan Lama ve Songül Korkmaz birlikte gerçekleştirdiler.

Adıyaman 1954 Spor Kulübüne destek gecesine AK Parti Adıyaman Milletvekili M. Fatih TOPRAK, Sultangazi Belediye başkanı Av. Abdurrahman DURSUN, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik GÖKSU, Sincik Belediye başkanı Mehmet KORKUT, Gerger Belediye başkanı Erkan AKSOY, AK Parti Sultangazi ilçe başkanı Süleyman YİĞİTOĞLU, Adıyamanlılar Vakfı başkanı Ömer ÖZKARTAL, Adıyamanlılar Federasyonu başkanı Hüseyin SEVİNÇTEKİN, Yeni Malatya Spor başkanı Adil GEVREK, Gerger Dernekler Federasyonu Başkanı Av. Ali ACAR, Kahta Dernekler Federasyonu Başkanı Av. Ali YÜCEL, Sultangazi Malatyalılar derneği başkanı Hadi DURSUN ve yönetimi, Adıyaman Sanayici iş adamları derneği başkanı Mehmet DOĞAN ve yönetimi, GADER başkanı Mehmet AKINCI ve yönetimi, AKYAD Osman FIRAT ve yönetimi, ÇİĞDER başkanı Orhan GÜZELAYDIN ve yönetimi, Adıyaman Gönüllüleri Derneği başkanı Nihat YILANCI ve yönetimi, Kahtalılar dernek başkanı Ahmet KIYMAZ  ve yönetimi, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Çiğdem ÖZKAN, 50.YIL Mahallesi Muhtarı Emrullah ÖZDEMİR, Köy dernekleri, iş adamları, şehr-i yaman taraftarları ve çok sayıda Adıyaman Spor sevdalıları katıldı.

Gece slayt gösterisinin ardından ir selamlama konuşması yapan Adıyaman 1954 Spor Kulübü Başkanı Sait Aybak, katılımcıları selamlayarak başladığı konuşmasında, ‘Gecemiz maddiyat eksenli bir gece değildir. Birleşme, kaynaşma ve gönül birlikteliği oluşturmak için düzenledik. Bu gün bu gecede bulunanlar gerçek Adıyamanlılar, Adıyaman 1954 Spor Kulübü sevdalıları, gerçek dostlarımız ve arkadaşlarımız, iyi günün dostları değil her günün dostlarıdır. Bu gecede burada bulunanlar başarıya susamış şehrin gerçek sevdalılarıdır.

Bizler bu şehre hizmet için varız, bu şehrin başarısı için varız. Bu toplantıya katılarak sizlerde bu sevdanızı gösteriyorsunuz. Hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum’ dedi

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, şehrimizin takımına sahip çıkmak hepimizin görevidir dedi. Adıyaman’a ve Adıyaman 1954 Spora destek vermek için kulübün başkanlığını üstlenen ve yönetimde bulunanlara teşekkür eden Dursun, ‘Eğer bu yolda taraftar ve şehrin desteği olmazsa, yapılan çalışmalar alınan başarılar yarım kalmış olur’ diyerek Adıyaman 1954 Sporun hedefi olan profesyonel lige çıkacağına inandığını sözlerine ekledi.

Protokol konuşmalarının ardından kulübe destek olmak amacıyla forma satışları yapıldı. Satışlara yoğun ilgi gösteren Adıyaman 1954 Spor sevdalıları gecede sahne alan Ferman TOPRAK’ın seslendirdiği eserlere eşlik gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendiler.   Adıyaman Spor’a otobüs hediye eden Ömer AYBAK geceye damgasını vurdu.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek