Sultangazi

ADİL-EV’den Spora ve Sporculara Destek

Muaythai(Tayland Boksu) İstanbul’da Dünya Şampiyonasında ilk üçe giren Adıyamanlı Sporcular sevinçlerini ilk ADİL_EV Başkanı M. Cüneyt Saçlı ile paylaştılar.

11-17 Mart tarihleri arasında İstanbul’da Ahmet  Cömert spor kompleksinde 44 ülkenin katılımıyla  düzenlenen Minik yıldız,Genç Bay,Bayan  Dünya Şampiyonasında Adıyaman Besni’den Katılan 45 kiloda yıldız Kadet bayanlarda Dünya 3.sü olan Beyza Gümüş ve Yıldız Kadet Erk kategorisinde Dünya 2.si olan Seydi Vakkas Ertürk ,Antrönerleri Serdar Meşen ile birlikte Aldıkları madalya ve sertifikalarla birlikte sevinçlerini ilk olarak ADİL-EV Vakfı Başkanı M.Cüneyt Saçlı ile paylaştılar.

Konu ile ilgili Açıklama .yapanAdıyaman Benside Bulunan  Do-Kan Spor Klubünün  Milli Antronörü Serdar Meşen “Biz Dünya şampiyonasına Gelene Kadar Önce Adıyaman ilinde 1.olduk Daha sonra Gaziantep’de düzenlenen 13 ilin Katıldığı Güneydoğu Anadolu Bölgesi turnuvasında Adıyamanı temsilen 1.olduk Antalya alanya’da 62 İlin katılımıyla Adıyamanı Temsilen  Türkiye Şampiyonasında 1.olduk İstanbul’da düzenelenen Dünya Şampiyonasında Türkiye’i Temsilen  yine iyi derece aldık Gönül İsterdiki !.olalım fakat Sporcularımıza inanıyorum Gelecek şampiyona’da İnşallah 1.de olacağız .Bize İstanbul’da Destek olan  yakınen İlgelenen ADİL-EV Vakfına Ve Başkanı M.Cüneyt Saçlı’ya  Adıyaman’da desteklerini esirgemeyen Tüm kurum Ve dostlarımıza Teşekkür ediyorum.”dedi.

Saçlı “Çanakkale Zaferi’nin yıldönümünde bir zafer daha  kazandık

Adıyaman İli ilçeleri kültür  ve Eğitim Vakfı(ADİL-EV) Başkanı  Cüneyt Saçlı ise

Bu gençlerimiz başarıları bize gurur veriyor ADİL-Ev Vakfı olarak her zaman sporcularımızın yanında olacağız  Bunların Zaferi Aynı zamanda 18 Mart Çanakkale Zaferinin Yıldönümüne denk gelmesi ayrıca gurur verici. Çanakkale Zaferi’nin yıldönümünde bir zafer daha  kazandık Bu vesile ile Çanakkale’de ortaya konulan mücadale ve kazanılan zafer eşsiz bir destandır.Bu destanı yazan Mehmetçiklerimizi Gazilerimizi Ve Aziz Şehitlerimizi Rahmet ile Anıyorum”. Dedi

Daha sonra Başkan sporculara  Birer altın  ve çeşitli hediyeler verdi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek