Sultangazi

ADİL-EV’den kadınlar günü hediyesi

ADİL-EV Vakfı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle vakıf merkezinde düzenlediği bir programda katılımcılara hediyeler takdim ederek, kadınlar gününü kutladılar.

Vakıf merkezinde düzenlenen programa çok sayıda bayan çocuklarıyla beraber katılırken Vakıf Başkanı M. Cüneyt Saçlı ve yönetim kurulu üyeleri davetlilerine hediyeler takdim etiler.

ADİL-EV Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı M. Cüneyt Saçlı bir selamlama konuşması yaparak bu anlamlı günde birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti. Saçlı, hemen her gün gündemde olan kadına şiddeti olaylarına değinerek, ‘Savaşta bile kadına el kaldırmayan bir neslin torunları olarak, bu yaşanan şiddetin durdurulması gerekiyor. Son dönemlerde kadınlarımızı erkeklerimizden korumak zorunda kalmamız utanç vericidir. Ama yine bu şiddeti önleyecek en önemli etken siz kadınlarsınız. Çocuklarımız yetiştirirken hassasiyetlerimize önem vererek yetiştirmeli ve mutlaka bilinçli bir şekilde eğitmeliyiz’ diyen Saçlı, kadının öncelikle aile sonrasında toplumun en temel taşı olduğunu geleceğin şekillenmesinde etkisinin çok önemli olduğunu belirtti.

adil-ev-kadinlar-gunu-hediyesi

Daha sonra programa katılan hanımlara hediyeler veren vakıf yönetim kurulu üyeleri katılımcıların 8Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladılar

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek