Sultangazi

ADI-GENÇ, Gazeteci Emin Doğan ‘ı Ağırladı

ADI-GENÇ, Gazeteci Emin Doğan ‘ı Ağırladı

Adıyaman Gençlik Hareketi(ADI-GENÇ) Sultangazi’de  yayın hayatını sürdüren  Pusula İstanbul Gazetesi Genel Yayın yönetmeni Gazeteci  Emin Doğan’ı ağırladı.

Adıyamanlı gençliği tek çatı altında toplayarak sosyal ve kültürel gelişimlerini sağlamak amacıyla kurulan Adıyaman Gençlik Hareketi(Adı-Genç) Adıyamanlı önemli isimleri toplantılarında ağırlıyor. Ak Parti Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı  Mehmet Kavak ve AK Parti İlçe Yönetim kurulu Üyesi Osman Güllüer’i ağırlayan gençler bu haftada İstanbul Çiğköfteciler Derneği’nde Pusula İstanbul Gazetesi Genel Yayın yönetmeni Adıyamanlı Gazeteci Emin Doğan’ı ağırladı.

Adıyamanlı gençlere bilgi ve birikimlerini aktaran Gazeteci Emin Doğan “asıl önemli olan düzenli çalışmaktır” dedi. Sadece Sultangazi’de 43.000 Adıyamanlı olduğunu belirten Doğan, “bu 43.000 kişilik nüfusta  gençlerin yeri oldukça önemli. Gençlerimiz bilgisayar ve telefon ekranları başlarında saatlerce zaman geçirerek yeteneklerini kaybediyor. Bu noktada Adı-Genç’in edindiği görev çok önemli gençlerimiz günümüze ayak uydururken geçmiş kültür ve birikimlerimize de hakim olmalıdır. Adıyamanlı her bireyin oluşturduğunuz bu genç oluşuma maddi yada manevi destek olması gerekir” şeklinde konuştu.

Adıyaman Gençlik Hareketi Başkanı Bekir Akgül Gazeteci Emin Doğan’a bilgi ve birikimlerinin gençlerle paylaştığı için teşekkür etti.

Toplantı  Battalbey Sait ustadan gelen  Çiğköfte ikramı ile son buldu.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek