İstanbul'daki Adıyamanlılar

ADI-FED OSES’in Konuğu Oldu

ADI-FED OSES’in Konuğu Oldu

Adıyaman Dernekler Federasyonu bu aylık istişare toplantısını Osman Yaşar’ın ev sahipliğinde OSES Grup  genel merkezinde  gerçekleştirdi.

 

Misafirlerini kapıda karşılayan Yaşar kardeşler, hemşehrileriyle bir arada olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

ADI-FED Başkanı Av. Abdurrahman Dursun  ve federasyon üyelerinin katıldığı toplantıda, geçen ay yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Misafirlerine ikramlarda bulunan Yaşar ailesi adına bir konuşma yapan OSES Grup Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, birlik ve beraberlik örneği sergileyen Adıyamanlı hemşehrilerinden gurur duyduğunu belirterek,  OSES ailesi olarak her geçen gün büyüdüklerini ve ülkeye katma değer kazandırdıklarını ifade etti. OSES ailesi olarak 16 Nisan’da yapılacak olan referanduma daha güçlü bir Türkiye için evet diyeceklerini söyledi.

Adıyaman Dernekler Federasyonu adına bir açıklamada bulunan başkan Av. Abdurrahman Dursun, federasyon olarak referandumda karalarının evet olduğunu ve yeni anayasanın ülkeye faydalarını vatandaşlara anlatmak için gelecek aylarda Sultangazi’de geniş katılımlı iki toplantı düzenlemek istediklerini söyledi.

Konuşmaların ardından ikramlar eşliğinde yapılan sohbetin konusu ülke gündemi oldu.

Toplantı sonrasında ADI-FED olarak hazırlanan basın duyurusu okundu:

Aziz Milletimize ve Kamuoyuna Duyurulur;

Zapt ile değil, fetih ile hareket eden, ulaştığı gönülleri feth eden, Sadece yaşadığı toprakları değil, kilometrelerce uzaktaki mazlumları düşünen bir fikriyatın devamı olan Türkiye için. Son yüzyılda üzerinde sayısız planlar dönmüş, bir çoğunu son 15 yılda  hamdolsun ki defedebilmiş Türkiye için. Son Tahlilde 16 Nisan da yapacağımız Referandum ile içimizdeki karmaşayı ve tehlikeleri def edecek Türkiye için. Atağa geçecek ve Şahlanacak, Bölgesinde söz sahibi olacak, Cumhuriyetin 100. Yıl misyonunu yerine getirecek, Muasır medeniyetler seviyesine ulaşacak, 15 Temmuz ruhunu Yürütmeye yansıtacak Türkiye için. İstikrar içinde büyüyen Güçlü ve Lider Türkiye için, Her Doğan için, Her Mazlum için, Büyük ve Güçlü Türkiye için Adıyaman Dernekler Federasyon’u olarak 16 Nisan Referandumunda

EvetEvetEvet

diyeceğimizi Gururla Aziz Milletimize beyan eder, Saygılarımızı sunarız.

Adıyaman Dernekler Federasyonu

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek