Sultangazi

Acar, Sultangazi CHP’nin yeni bir oluşuma ihtiyacı var

Acar, Sultangazi CHP’nin yeni bir oluşuma ihtiyacı var

Sultangazi Cumhuriyet Hakl Partisi Örgütü kongreye hazılanırken, kongrede aday olması talep edilen Av. Ali Acar’a aday olup olmayacağını sorduk.

Sultangazi CHP İlçe Örgütü 20 Kasım 6 Aralık tarihleri arasında gerçekleştireceği kongre öncesinde kimlerin aday olacağı merakla beklenirken, yerel seçimlerde CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı olan Av.Ali Acar’ın isimi en çok zikredilen isimler arasında yer alıyor. Genel ve yerel seçimlerde beklenen başarıya ulaşamayan mevcut yönetimin değişmesi gerektiğini düşünen partililer Ali Acar’ı aday olması konusunda ikna etmeye çalışıyorlar.

DSC_5178

Bizde kongrede aday olup olmayacağını Ali Acar’a sorduk.

Pusula İstanbul: Sultangazi CHP bu hafta sonu belege seçimlerini tamamlıyor. Delege seçimlerinin ardından yapılacak olan kongre de aday olmanız noktasında talepler olduğunu duyduk. Kongrede aday olacak mısınız?

Av. Ali Acar:  Öncelikle 15 mahallede delege seçimlerimiz var. 3 Mahallede seçimleri gerçekleştirdik 12 Mahallemiz de de bu hafta sonu delege seçimlerimiz gerçekleştirilecek.

CHP Bir demokrasi şöleni çerçevesinde seçimlerini gerçekleştiriyor. Çıkacak olan sonuçta CHP’nin bayrağını daha ileriye taşıyacak, bir değişim vaad edecek bir ekibin iş başına geçmesini bizde istiyoruz. Bu uğurda çalışmalarımız var. Sultangazi’de Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarını hedefliyoruz.

CHP’ye gönül vermiş bireyler ve kanaat önderleriyle çıkacak sonucu değerlendirip yeni bir yönetimin oluşması gerektiğini düşünüyorum. Bu yönetimde şahıslar yok bizler varız.

Burada Sultangazzi halkının ismimi zikretmesi şahsım adına beni mutlu etmiştir. Ama dediğim gibi bu delege seçim sürecinin sağlıklı bir şekilde sonuçlanmasını bekliyoruz. Çok değerli başkan adaylarımız var. Ben inanıyorumki CHP’nin sahipleri kendilerine yakışanı yapacak ve en doğru kararı vereceklerdir.

Ben CHP’nin her kademesinde çaalışmaya hazırım. Tek bir hedefim var solun iktidar olduğu bir Türkiye modelini hayal ediyorum. Bu yolda dediğim gibi her kademede çalışmaya hazırım.

DSC_5182

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek