Güncel

55.AYMOD Fuarı’nda Paloma Ayakkabıcılık Damgasını vurdu

 55. AYMOD Fuarı’nda  Paloma Ayakkabıcılık  Damgasını vurdu

 

Türkiye’nin en büyük dünyanın ise 2’nci büyük ayakkabı moda fuarı olan “55.AYMOD – Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı”, 30 Mart – 02 Nisan 2016 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy ‘de düzenlendi. Sultangazili olan Refik Dokumacı Paloma  Ayakkabı ile Fuarların Gözdesi oldu .

Ülkemizin önde gelen endüstrilerinden olan ayakkabı sektörünü şekillendiren AYMOD, sektörün öncü kuruluşları TASEV (Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı), TASD (Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği), TUAF (Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu), İAESO (İstanbul Ayakkabı Esnaf ve Sanatkarlar Odası) ve KOSGEB desteği ile yapılan AYMOD fuarında Sultangazililerin ve Adıyamanlıların yakından tanıdığı Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD )Başkan yardımcısı olan Refik Dokumacı  2011 yılından beri katıldığı fuarların gözdesi oldu .

DSC_0211

Yurt İçinde Tatil Beldelerinde Yurt dışında  her yerde  tanınan bir bir Bayan Ayakkabı  Markası Olan  PALOMA Bu yıl 2 ukranya  1 moskova , 1 antalya , 1 istanbul  CNR önümüzde ki 6. Ayda Kazakistan,7. Ayda Ukranya,8. Ayda  İtalyada    yerini alarak bir yıl içinde 8 fuara katılarak rekor kırıyor .

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek