Sultangazi

15 Temmuz’un Yıl Dönümünde Vatan Nöbetçilerine İkram

15 Temmuz'un Yıl Dönümünde Vatan Nöbetçilerine İkram

15 Temmuz’un Yıl Dönümünde Vatan Nöbetçilerine İkram

ADI-GENÇ Derneği ve ADİL-EV Vakfı 15  Temmuz Hain Darbe Girişiminin yıl dönümünde düzenlenen etkinlikler kapsamında vatan nöbeti tutan binlerce vatandaşa limonata, sandviç, lokum, ve çiğköfte ikramında bulundu.  

Sultangazi Şehitler Meydanında düzenlenen etkinliklere katılan binlerce vatan sevdalısına Adı-Genç Başkanı Bekir Akgül ve Ekibi, Adil-Ev Kültür Eğitim Sağlık ve Gelişim Vakfı ile ortaklaşa olarak soğuk limonata, lokum, sandviç ve çiğköfte ikramında bulundu.

15 Temmuz'un Yıl Dönümünde Vatan Nöbetçilerine İkram

Çalışma ile ilgili açıklama yapan Adı-Genç Başkanı Bekir Akgül, “geçtiğimiz sene hain bir darbe girişimi ile karşı karşıya kaldık. Cumhurbaşkanımızın emri ile sokaklara dökülen milyonlar hain FETÖ’cülere en iyi cevabı vererek milletin destanını yazdı. Bugün ise bu destanın yıl dönümünde düzenlenen etkinliklerle şehitlerimizi ve gazilerimizi anıyoruz. Burada oluşabilecek ihtiyaçları öncesinden tespit ederek ona göre çalışma programımızı düzenledik. Alanda oluşturduğumuz 3 farklı noktada yiyecek – içecek ihtiyacı olacağı için 5000 kişiye Adil-Ev Kültür Eğitim Sağlık ve Gelişim Vakfı ile birlikte limonata, sandviç, çiğköfte ve lokum ikram ettik. Çiğköfte ikramında bizlere destek olan OSES Çiğköfte’ye teşekkür ederiz.” ifadelerini kaydetti.

15 Temmuz'un Yıl Dönümünde Vatan Nöbetçilerine İkram 15 Temmuz'un Yıl Dönümünde Vatan Nöbetçilerine İkram 15 Temmuz'un Yıl Dönümünde Vatan Nöbetçilerine İkram 15 Temmuz'un Yıl Dönümünde Vatan Nöbetçilerine İkram 15 Temmuz'un Yıl Dönümünde Vatan Nöbetçilerine İkram 15 Temmuz'un Yıl Dönümünde Vatan Nöbetçilerine İkram 15 Temmuz'un Yıl Dönümünde Vatan Nöbetçilerine İkram 15 Temmuz'un Yıl Dönümünde Vatan Nöbetçilerine İkram

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek