Sultangazi

Sultangazi Gençlik Meclisi Kardeşlik İftarında Buluştu

Sultangazi Gençlik Meclisi Kardeşlik İftarında Buluştu

Sultangazi Gençlik Meclisi Kardeşlik İftarında Buluştu

Sultangazi Gençlik Meclisi Kardeşlik İftarında Buluştu. 2009 Yılında temelleri atılan 2010 yılında resmi olarak kurulan Sultangazi Belediyesi Gençlik Meclisi, kurulduğu günden bu yana Gençlik Meclisi yönetim kurulunda yer almış gençleri Kardeşlik İftarı’nda buluşturdu.

50. Yıl Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar programına Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Belediye Başkan Yardımcıları; Fevzi Dülger ve Ali Başkaya, Sultangazi Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı Mustafa Yiğit, Belediye Özel Kalem Müdürü Adil Dayıoğlu, Basın Danışmanı Fazıl Ergüt, Gençlik Meclisi Başkan Yardımcıları Gökhan Sukas ve Mükremin Kaya ile Gençlik Meclisi Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Sultangazi Gençlik Meclisi Başkanı Mustafa Yiğit yaptığı açılış konuşmasında “Kardeşlik İftarı”na katılan herkese teşekkür etti. Yiğit “Sultangazi Gençlik Meclisi kurulduğu günden bu yana yönetim kurulunda yer almış kardeşlerimizi iftar programında bir araya getirmek istedik. Burada bulunan bize her zaman desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sn. Cahit Altunay’a teşekkür ediyorum bizi yalnız bırakmadığı için.” dedi.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay yaptığı konuşmada “Sultangazi’de Gençlik alanında büyük işlere imza atan Türkiye’nin en iyisi olmuş gençlere ne kadar teşekkür edersek azdır. Bizler var oldukça gençlerin destekçisi olmaya devam edeceğiz. Bu Ramazan Ayı Gazze’deki ateşin gölgesinde geçiyor.Allah-u Teala oradaki Müslüman Kardeşlerimizin yardımcısı olsun. Bizde Sultangazi Belediyesi olarak tesislerimiz de bugüne kadar Coca Cola ürünleri satmadık ve asla satmayacağız.” dedi.

 

Sultangazi Gençlik Meclisi Haberleri İçin Tıklayınız !

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top