Sultangazi

Sultangazi Belediye Meclisi Son Oturumu Yaptı

 

Sultangazi Belediye Meclisi, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay başkanlığında yeni hizmet binasında toplandı. Yerel seçimler öncesinde son olarak düzenlenen meclis toplantısında veda konuşmaları yapıldı. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, kurucu meclisin Sultangazi’nin gelişimi için yapılan faaliyetlerle her zaman anılacağını söyledi.

Sultangazi Belediye Meclisi Mart ayı olağan toplantısını yeni hizmet binasında yaptı. Yerel seçimler öncesinde son olarak düzenlenen toplantıda meclis üyeleri veda konuşması yaparak dilek ve temennilerini iletti.

Toplantıda gündem dışı söz alan CHP Grup Başkanı Ali Koç, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün önemine belirterek kadınlara verilen değerin artmasını temenni ettiklerini söyledi. 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni hatırlatan Koç, şehitlerimizi rahmet ve minnetle andıklarını söyledi.

AK Parti grubu adına söz alan İmdat Kamacı, yeni hizmet binasında son toplantıyı gerçekleştirmekten memnun olduklarını belirterek “Eski derme çatma bir binada, plastik sandalyelerde yaptığımız ilk toplantıların ardından Sultangazi’ye yaraşır, çağı yakalamış yeni hizmet binasında birinci dönemi tamamlamaktan kıvanç duyuyoruz” dedi.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay da konuşmasında yeni hizmet binasında olmaktan duyduğu mutluluğu anlatarak, “Önce küçücük işçi odalarında sonra bir binanın bodrum katında toplantılarımızı yaparak önemli kararlar aldık. Bugün ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

Sultangazi’yi geleceğe taşıyan kararlara kurucu meclis olarak birlikte imza attıklarını ifade eden Başkan Altunay, “Sultangazi’yi marka şehir yapacak projeleri ve çalışmaları birlikte, elbirliğiyle yaptık. Yeni hizmet binamız başta olmak üzere Sultangazi’nin her köşesinde süren yatırımlarda hepimizin alın terinin emeğinin olduğunu bilmek gurur verici” şeklinde konuştu.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top