Sultangazi

Sultangazi Belediye Gençlik Meclisinde Kan Değişimi

 Sultangazi Belediye Gençlik Meclisinde Kan Değişimi

Sultangazi Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi 2. Olağan Genel Kurulu Belediye Nikâh Salonunda coşkuyla gerçekleştirildi. Programa Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, T.B.M.M. Anayasa Komisyonu Eski Başkan Burhan Kuzu, Ak Parti İstanbul Milletvekili Adayı Buğra Babur, İBB Kent Konseyi Başkanı,  Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun ve davetliler katıldı.

SULTANGAZİ GENÇLİK MECLİSİ YENİ DÖNEM 2015 (12)

Yaş sınırı nedeniyle görevi devreden Mustafa Yiğit’in yerine Recep Taşğın yeni gençlik meclisi başkanı olarak seçildi. Görevi devralan Taşğın, Sultangazi gençleri için durmadan, yorulmadan çalışacaklarını, aldıkları görevle çıtayı daha yukarı taşıyacaklarını belirterek destek veren herkese teşekkürlerini sundu.

SULTANGAZİ GENÇLİK MECLİSİ YENİ DÖNEM 2015 (22)

Belediye Başkanı Cahit Altunay, yaşanan görev değişimin Sultangazi’ye hayırlı olması dileğinde bulundu.  Altunay, “Sultangazi’de bulunan tüm kuruluşlarımızla çalışkan bir ilçeyiz. Bu akşam yaşanan görev değişimi ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Gençlik meclisimiz bugünden itibaren yine çok ses getiren bir yapı olarak yoluna devam edecektir. Göreve seçilen Recep kardeşimize ve ekibine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

SULTANGAZİ GENÇLİK MECLİSİ YENİ DÖNEM 2015 (13)

Recep Taşğın başkanlığında ki Sultangazi Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Yönetim Kurulu ve Görev dağılımı

Başkan, RECEP TAŞĞIN 

Başkanvekili Mücahid Şamil Koca,

Başkanvekili Furkan Becerikli,

 Komisyon Başkanları;

Üniversiteliler Komisyonu Osman Korkmaz, Liseliler Komisyonu Enes Oktar, Kültür Sanat Komisyonu Tayfun Ayaz, Arge ve Projeler Komisyonu Rümeysa Peker, Eğitim ve Sağlık Komisyonu Mesut Emre Çelenk, Basın Yayın Komisyonu Kübra Gündüz, STK Komisyonu Aydın Karaca, Gençlik ve Spor Komisyonu Alican Aydın

SULTANGAZİ GENÇLİK MECLİSİ YENİ DÖNEM 2015 (26)

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top