Güncel

Sultangazi AK Parti seçime hazır

Sultangazi AK Parti seçime hazır

AK Parti Sultangazi İlçe teşkilatı yaklaşan seçimlerde Cumhurbaşkanı adayı olan  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim çalışmalarına destek vermek için gecesini gündüzüne katıyor.

Seçim çalışmalarını M Caddesinde sürdüren ilçe teşkilatının çalışmalarına destek veren Sultangazi Belediye Başkanı Cahit  Altunay, İlçe Başkanı Av. Murat Atım ile birlikte esnaf ziyaretlerinde bulundular.

Esnafın yoğun ilgisiyle karşılanan heyet Cumhurbaşkanlığı makamının ne kadar önemli olduğunu ve seçimlerin kazanılmasıyla ülkenin neler kazanacağını anlatarak destek istediler.

Vatandaşın yoğun destek verdiğini söyleyen heyet, Sultangazi’nin Recep Tayyip Erdoğan’ı yerel seçimlerden daha yüksek bir oranla desteklediklerini ifade ettiler.

Akşam saatlerinde Sultangazi Sinoplular Derneğini’de ziyaret eden heyeti Dernek Başkanı Metin Tıngıroğlu ve yönetim kurulu üyeleri karşıladılar.

Kısa bir selamlama konuşması yapan Sultangazi Sinopluar Derneği Başkanı Metin Tıngıroğlu, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek hoş geldiniz dedi.

Daha sonra birer konuşma yapan AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av. Murat Atım ve Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, seçimlerin önemide değinerek katılımcılardan destek istediler. Türkiye’nin  hızlı gelişiminin devam etmesi için bir bütünlük içerisinde hareket edilmesi gerektiğini ve aynı anlayışla hareket eden bir ekibin önemine vurgu yapıldı.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top