Siyaset

Sultangazi AK Parti gün geçtikçe büyüyor

Sultangazi AK Parti gün geçtikçe büyüyor

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığında düzenlenen törende MHP Sultangazi eski İlçe Başkan Yardımcısı Murat Arslan, iş adamları Turan Fidan, Murat Çelik, Hasan Çelik ve Gökmen Karataş AK Parti üyesi oldular.

AK Parti Sultangazi Üye Komisyonunun çalışmaların sonucunda ilçenin tanınmış simaları AK Parti üyesi olmaya devam ediyor. Üye Komisyon Başkanı Yusuf Kızıldağ’ın yoğun çalışmaları sonucunda her geçen gün büyüyen Sultangazi AK Parti ailesi 65 binin üstüne çıktı.

İlçe başkanlığında düzenlen rozet takma töreninde bir konuşma yapan AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av. Murat Atım, AK Partiye üye olmanın bir ayrıcalık olduğunu ve hızla büyüyen Ak Parti ailesinin rekora doğru koştuğunu söyledi. İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Kızıldağ’ın Üye Komisyonu Başkanı olarak gösterdiği gayretlerden övgüyle bahseden Atım, çalışmalarından dolayı Kızıldağ’ı tebrik etti ve yeni katılımcılara hoş geldiniz dedi..

AK Parti ailesine katılan yeni üyeler rozetlerini taktıktan sonra yaptıkları selamlama konuşmalarında AK Parti ailesin katılmaktan duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

 

 

 

1 Comment

1 Comment

  1. yusuf özel

    Ekim 2, 2013 at 10:39 am

    bu arkadaş kongre mhp lisi olup kongreden bu yana dogru dürüst hiç bir aktiviteye faliyete katılmamıştır vede ilce başkan yardımcısıda deyildir olmamıştırda bu ve bunun gibileri rabbim partimizden korusun ve kurtarsın mhp nin adını kullanarak bi yerlere geleceklerini sananlar elbet yanılacaklar mhp olmasa kim tanır kim bi yerlere getirirdi ülkücü olmanın şerefe bize yeter cok şükür makama mevkiye davasını satanlar utansın ne diyeyimki başka dürüstlük pahalı bir mülktür ucuz insanlarda bulunmaz seni esefle kınıyorum sayın murat aslan bey sana yakışmadı bu hareket gide bilirsin o senin tercihindir ama bir bucuk yıldır listesini işgal ettiğin milliyetci hareket partisinin adını kullanmaya hakkın yok cünkü partimize bi faydan olmadı boştan yere reklamını mhp nin adı üzerinden yapma ayıptır beşbin beşyüz ülkücü şehitlerimizin kemiklerini sızlatma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top