Siyaset

Sultangazi Ak Parti Bayramlaştı

Sultangazi Ak Parti Bayramlaştı

Ak Parti Sultangazi Teşkilatı bayramın 1. gününde İlçe başkanlığında bayramlaştı.

Ak Parti Sultangazi Teşkilatı bayramın 1. gününde İlçe başkanlığında bayramlaştı. Bayramlaşmaya Ak Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Haydar Ali Yıldız, Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, STK temsilcileri ve ilçe teşkilatı katıldı.

hbr (6)

 

Bayramlaşmada konuşan Civan ” Sultangazi İstanbul’da partimizin en yüksek oy aldığı 3. İlçe oldu. İlçe genelinde oy kaybına neden olan faktörleri teşkilatımız ve vatandaşımızın istişareleriyle benimde kendi gözlemlerim le bir rapor haline getirerek il başkanlığımıza sunuldu. Tabii seçimleri geride bıraktık. Bizim şu an üzerimize düşen yarın seçim olacakmış gibi seçimlere hazır olmaktır ve biz buna hazırlıklıyız. Hepinize seçimlerdeki katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim. Bayramınız mübarek olsun İnşallah Rabbim birliğimizi daim kılsın ”

hbr (2)

 

Bayramlaşmaya katılan belediye başkanı Altunay yaptığı bayramlaşma konuşmasında şu noktalara değindi. ”Öncelikle bu güzel ramazan bayramımızın hepimize hayırlı şekilde geçirmesi diliyorum. Bugün sevinç günü, bayram günüdür. Rabbim bütün islam coğrafyasına da bu sevinci yaşatsın. Çok bereketli bir ayı geride bıraktık. İnsanlar iftarlara katıldı, misafirlerini iftar sofralarına davet etti. Sultangazililer ramazan-ı şerifi dolu dolu yaşamak için sadece belediyenin programlarını takip etmedi aynı zamanda kendileri de sokak iftarları düzenledi. Ayrıca yaptıkları yardımlarla da yoksul halkımız ve karşılarında ensar görevini yerine getirdiğimiz Suriyeli muhacir kardeşlerimize yardımcı oldular. Belki de Suriyeli kardeşlerimiz en rahat Ramazanlarını geçirdi. Rabbim herkesin yaptığı hayırları kabul eylesin.”

hbr (3)

Bayramlaşmaya katılan Ak Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Haydar Ali Baş yaptığı konuşma ile göz yaşarttı. Konuşmasında İslam dünyasının yaşadığı acıları ve bayramın aslında bayram gibi geçmediğini vurgulayan Baş gözleri yaşarttı.

hbr

Bayramlaşmada ayrıca güncel sorunlar ve istişare yapıldı.

hbr (5)hbr (7)hbr (8)

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top