İstanbul'daki Adıyamanlılar

Süleyman Ok’tan Hemşehrisi Başkan Adayı Dursun’a Destek

Adıyaman Gerger Drejan Köylü iş adamı Süleyman Ok, hemşehrisi olan AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun’a destek için düzenlediği programa yüzlerce davetli katıldı.

AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun’a Adıyamanlı hemşehrilerinden destek her geçen gün artarak devam ediyor. Adıyamanlı STK’ların düzenlediği destek programlarının yanında iş adamları ve kanaat önderlerinin de destek açıklamaları devam ediyor.

Bu kapsamda Adıyaman Gerger Drejan Köylü iş adamı Süleyman Ok’un kendi iş yerinde düzenlediği programa yüzlerce hemşehrisi katıldı.

Programda misafirlerini kapıda karşılayan Süleyman Ok ve akrabaları, misafirleriyle yakından ilgilendiler.

Bir hoşgeldin konuşması yapan Süleyman Ok, ‘Adıyamanıların en yoğun ikamet etiği Sultangazi’de ne yazık ki temsil noktasında yok sayılıyorduk. Bu özlemimiz değerli hemşehrimiz Abdurrahman Dursun’un önce ilçe başkanlığı şimdide belediye başkan adayı olmasıyla karşılık bulmuştur. Kişiliğine ve tecrübesine güvendiğimiz hemşehrimize köylülerimiz, ailem, akrabalarım ve dostlarım desteklerimizi bildiriyoruz. Her zaman yanında olduğumuzu belirtiyor, Allah’tan hayırlara vesile olmasını diliyorum’ dedi.

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, bu güzel ortamı sağlayan Süleyman Ok ve ailesine teşekkür etti. Yiğitoğlu uzun yıllardır Adıyamanlılar ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğunu ve Adıyamanlılara AK Partiye  verdikleri büyük destekten dolayı teşekkür etti. Yaklaşan yerel seçimlerinin öneminden de bahseden Yiğitoğlu hep birlikte çalışacak ve güzel işlere imza atacağız dedi.

AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, katılımcılara ve programı düzenleyen Ok ailesine teşekkür eti. Hemşehrilerinin desteği ile azim ve gayretlerinin bir kat daha arttığını söyleyen Dursun, ‘Aynı zaman da  sorumluluğumuz da kat ve kat artmıştır. Başkan olarak Abdurrahman Dursun iyi çalışmaz ve başarısız olursa bu başarısızlık başta Adıyamanlılar ve doğululara mal edilir. Bunun bilincindeyiz ve bu bilinçle canla başla çalışacağız.

Makamlar gelip geçicidir, mühim olan gönüllere girmektir. Sultangazi’ye ve Sultangaililere hizmet ederseniz, kimseyi kırmamak için gayret gösterirseniz, kimseyi ayrı gayrı görmezseniz gönüllere girer yaptığınız hizmetlerle de anılırsınız.

İnşallah bu gayret içerisinde olacak, en büyük hesabımız Allah’a vereceğimizi unutmadan hizmet edeceğiz’ diyerek yapacakları projelerden bahsetti.

Program yapılan ikramlar eşliğinde yapılan sohbetlerin ardından çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top