Siyaset

STK’ların Acar’a desteği artarak devam ediyor

STK’ların Acar’a desteği artarak devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar hafta sonu Gazi Mahallesi ve İsmetpaşa Mahallelerinde seçim irtibat bürosunun açılışları gerçekleştirerek esnaf ve STK ziyaretlerinde bulundu.

ali acar stk destegi 03

Yerel seçimlere haftalar kala çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar esnaf ziyaretleri yanı sıra STK ziyaretlerine de devam ediyor. Sivil toplum örgütlerinin önemini sık sık dile getiren Acar, uygar toplumların demokrasilerinin en önemli yapı taşları olan STK’ların sosyal yaşam içerisine daha aktif katılmasıyla demokrasi tam manasıyla inşa edilmiş olur. Halkın istek ve taleplerinin sözcüsü olan STK’lar ne kadar güçlü ve çoğunlukta olursa toplum içerisindeki hak ve adalet o denli sağlıklı olur dedi.

ali acar stk destegi 02

Cumartesi Günü Gazi Mahallesi’nde bir dizi ziyarette bulunan Acar, Gazi Mahallesi irtibat bürosunun açılışını da gerçekleştirdi. İstanbul İl Başkan Yardımcısı Olgun Çelik,  Mehmet Aslan ve belediye meclis üyesi adaylarının katıldığı ziyaret ve açılışta, Acar’a ve beraberindeki heyete halkın sevgisi ve ilgisi oldukça yoğundu.

Gazi Mahallesi irtibat bürosunun açılışına büyük ilgi gösteren mahalle sakinleri Acar’a destek sözü verirken, Acar gördüğü bu ilgiden dolayı teşekkür etti. Sizlerin güvenine her zaman layık olacağım diyen Acar, bizler bu birlik ve beraberlik tablosunu her zaman sergiler, çıktığımız yolda yılmadan, bıkmadan mücadele edersek başaramayacağımız, aşamayacağımız engel olmaz dedi.

Esnaf ziyaretleri sırasında CHP’ye destek veren vatandaşların ziyaret eden heyete katılarak çalışmalarda yer almak istemeleri dikkatlerden kaçmadı.  Ziyaretler kapsamında Pazar esnafını da ziyaret eden heyete alkışlarıyla destek veren esnafla tek tek tokalaşan Acar, sokağın bize vermiş olduğu destek harikulade. Biz her gittiğimiz ziyarette büyük bir ilgiyle karşılanıyoruz, bu ilgi ve sevgi bizi iktidara taşıyacak olan güçtür dedi.

 

Akşam geç saatlere kadar süren ziyaretler, Pazar günü de İsmetpaşa  Mahallesi irtibat bürosunun açılış öreni ve STK ziyaretleriyle devam etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Ertan Coşkun’un İsmetpaşa Mahallesi’nde açtığı seçim irtibat bürosunun açılışını yapan CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar, hep birlikte el ele, kol kola iktidara yürüyeceğiz dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar, aralıksız çalışmalarına devam ederken, belediye meclis üyesi adayları da yaptıkları çalışmalarla her koldan CHP’nin Sultangazi’de iktidarını kurmak için katkı sunuyor.

Bu kapsamda CHP Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Adayı Ertan Coşkun İsmetpaşa Mahallesi’nde seçim irtibat bürosu açtı. İrtibat bürosunun açılışını gerçekleştiren CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar, hayırlı olsun dileğinde bulundu. İsmetpaşa’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiklerini söyleyen Acar, milletvekilleri ve il yöneticileri ile birlikte İsmetpaşa’da bir açılış gerçekleştireceklerini ve halkımızla el ele, kol kola iktidar yürüyüşü gerçekleştireceğiz dedi. Bu özverili çalışmalarından dolayı Belediye Meclis Üyesi Adayı Ertan Coşkun ve Necibe Kobi Aslan’a teşekkür etti.

ali acar stk destegi

50. Yıl Mahallesi’nde bulunan Tekirdağ Hayrabolu Aydınlar Köyü Derneğini ziyaret eden Acar ve beraberindeki heyeti kapıda karşılayan Hayrabolularla uzun süre sohbet ettiler. 50. Yıl Mahallesi’nin sıkıntılarının başında yeşil alan ve kentsel dönüşüm olduğunu söyleyen Acar, mahalle ile ilgili düşünce ve projelerinden bahsetti.

ali acar stk destegi 01

Daha sonra Erzurum İli Hınıs ve Tekman Köyleri Kültürel Yardımlaşma Derneğini ziyaret eden CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar’a CHP Belediye Meclis Üyesi Adayları ve partililer eşlik ettiler.

Ziyarette bir selamlama konuşması yapan CHP Sultangazi Seçim Yürütme Komitesi Başkanı Hıdır Karataş, Hınıs ve Tekmanlıları her zaman CHP’nin yanında gördüklerini söyleyerek, son günlerde yaşanan yolsuzluk konusuna değindi. Daha güzel yarınlar için CHP’nin iktidarına ihtiyaç vardır diyen Karataş, bu seçimlerin çok önemli olduğuna vurgu yaparak destek istedi.

CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar’da yaptığı konuşmada yolsuzluğa ve yolsuzluk operasyonları karşısında iktidarın umursamazlığına değinerek, bu iktidarın hesap verme zamanı gelmiştir. Bunun en güzel yolu da sandıktır. 30 Mart günü bütün yurttaşlarımdan ricam sandık başına giderek oylarını kullanmalarıdır. CHP’nin sosyal demokrasinin iktidarını kurmak için silerden destek istiyorum diyen Acar, her yörenin temsil edilmesi noktasında belediye meclis üyelerini belirlemeye çalıştıklarını Mimar İmam Koçak’ın Erzurumluları temsil için aralarında olduğunu söyledi. İktidar yürüyüşünü yerelden başlatacaklarını söyleyen Acar, CHP’ye her zaman destek veren Hınıs ve Tekmanlıların bu seçimde de desteğini istedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top