Adıyaman'ın Enleri

STK’lar Pusula Kafe’de İftarda Buluştu

Pusula İstanbul gazetesinin Pusula Cafe’de düzenlediği iftar programında Sultangazi’de bulunan Adıyamanlı STK’lar bir araya geldiler. Yoğun bir katılımın sağlandığı iftar programında katılımcılar birlikte iftar açmanın hazzını yaşadılar.

Pusula Grup işletmesi olan Pusula Cafe’de düzenlenen iftar programına Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği(AKYAD), Gaziosmanpaşa Arnavutköy Sultangazi Adıyamanlılar Derneği (GADER), Adıyamanlı Sanayici ve İş Adamları Derneği(ASİAD), Kahta Dernekler Federasyonu,(KAHTA-FED), Gerger Dernekler Federasyonu(ADI GERFED) Gergerliler Sosyal yardımlaşma Derneği (GERSOY-DER) üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Yemeklerin Başaran Catering’in tarafından hazırlandığı iftar programında mekanı tamamen dolduran katılımcılar aynı sofrayı paylaşmanın hazzını yaşadılar.

İftar öncesinde bir selamlama konuşması yapan Pusula Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Doğan, davetlerine icabet eden katılımcılara hoş geldiniz diyerek teşekkür etti.

Ezanın okunmasıyla açılan iftarın ardından ikramlar eşliğinde uzun süre sohbet eden katılımcılar, Ramazan ayının bütün İslam alemine hayırlar getirmesini dilediler.

Pusula Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Doğan ,Yıllardır farklı ortamlara bir araya geldiğimiz dostlarımızla bu gecede Ramazan ayının feyzini ve bereketini paylaşmanın hazzını yaşadık dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top