Eyüp

Spor Salonu İstedi…

Eyüp Belediyesi’nin 5 yıl boyunca her sene gerçekleştirdiği İlköğretim Okulları Çocuk Şenliği, bu sene de yine büyük ilgi görüyor.
İlçedeki ilköğretim okullarının bahçelerine kurulan mobil lunaparkta eğlenceli aktivitelerin düzenlendiği şenliklere Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın da katılıyor ve onların eğlencelerine ortak oluyor.
Eyüp Belediyesi Çocuk Şenliği, 25 Nisan Cuma günü Nişancı Şehit Er Eyüp Beyazıt İlköğretim Okulu’nda yapıldı.
Şenlikte Başkan Remzi Aydın’a çocuklar sevgi tezahüratlarında bulundu. Öğrenciler, Başkan Remzi Aydın’dan okulları için spor salonu istedi. Başkan gerekli çalışmaların yapılması için talimat verdi.
Oyun alanında doyasıya eğlenen, pamuk helva yiyen çocuklar, animatörlerin şarkıları ve müziği eşliğinde danslar ettiler, gönüllerince eğlendiler. Başkan Remzi Aydın da çocukların oyunlarına eşlik etti.
Eyüp Belediyesi Çocuk Şenliği’nin büyük ilgi gördüğünü belirten Başkan Aydın şunları söyledi: “İlçemizde eğitim gören tüm çocuklarımız, güzel bahar havasının tadını doyasıya eğlenerek çıkarıyor. Çocuklarımıza birkaç saat oyun oynama, eğlenme imkanı tanıyoruz. Çocuklarımız için daha çok projemiz var. Zaten her şey çocuklarımız için değil mi? Onların geleceği, onların sağlığı, onların eğitimi bizim için çok önemli.”
Başkan daha sonra çocuklarla günün hatırası için hazırlanan pano önünde fotoğraf çektirdi. Çocuklar Başkan Remzi Aydın’dan imza istedi. Tek tek çocukların kollarını imzalayan Başkan, sevgi tezahüratları içinde okuldan ayrıldı.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top