İstanbul'daki Adıyamanlılar

Tirkidinliler Futbol Turnuvası Tüm Coşkusuyla Devam Ediyor

Coşkulu bir törenle başlayan Adıyaman İli Gerger İlçesi Tirkidin Köyü Derneği’nin düzenlediği Faik Altunboğa Futbol Turnuvası’nın 4. haftası çeyrek final karşılaşmaları ile tamamlandı.

Sultangazi Belediye Başkanı Av Abdurrahman Dursun, Adıyamanlı STK başkanları, kanaat önderlerinin katıldığı bir programla ve sonrasında şöhretler karmasının karşılaşmasıyla başlayan turnuva ilk günkü coşkusuyla devam ediyor.

8 takımın katıldığı turnuva 6. Haftada yapılan final maçıyla son bulacak. 4. Haftada çeyrek final oynanan turnuvada yarı finale çıkacak takımlar belirlendi.

Tirkidi Köyü Dernek Başkanı Enes Çingay karşılaşmalar sonrasında yaptığı açıklamada, ‘Turnuvamız ilk günkü heyecanını sürdürerek devam ediyor. Turnuvaya katılan sekiz takımımız da centilmence mücadele ediyor. Bu gün çeyrek final karşılaşmalarımızı oynadık. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde final karşılaşmasını da yapacağız.

Bu yıl ilkini tertip ettiğimiz turnuvamız amacına ulaştı. Hem bir sosyal aktiviteyi gerçekleştiriyoruz hem de gençlerimiz sahada büyüklerimiz tribünlerde birlikte zaman geçirerek birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz. Bu nedenle de gelecek yıllarda da daha geniş katılımlı turnuvalar düzenlemeyi hedefliyoruz” dedi.

4. Hafta (Çeyrek Final) Sonuçları

(Bingüze 1- Damlek 11), (Brazzi 6 – 1453 Tirkidin 8),  (Şerif 4 – Esen  3),

(Özmıstık 7  – Osmanlı 5)

Yarı Final Karşılaşmaları:  Saat 10. 00  (Özmıstık- Tirkidin)

                                              Saat 11.00 (Damlek-Şerif)

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek