Siyaset

Yeniden Refah Partisi Silivri İlçe Teşkilatı 2. Olağan Kongresini Gerçekleştirdi

Yeniden Refah Partisi Silivri İlçe teşkilatı 2. Olağan kongresini Önder Yılmaz tiyatro salonunda gerçekleştirdi. Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Doğan Aydal’ın katıldığı kongrede Ömer Hakverdi ilçe başkanlığına seçildi.

Önder Yılmaz tiyatro salonunda yapıla kongreye Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Doğan Aydal, İstanbul il yönetim kurulu üyeleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve partililer katıldı.

Kongrede tek liste ile aday olan Ömer Hakverdi oy birliği ile başkanlığa seçildi.

Kongrede bir selamlama konuşması yapan Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Doğan Aydal, gündem ile ilgili değerlendirmede bulundu. Ülkenin durumunun gün geçtikçe kötüye gittiğini ifade eden Aydal, dirayetli bir iktidar için Yeniden Refah Partisinin kadrolarını oluşturduğunu ve güçlü bir Türkiye için milli görüş iktidarına ihtiyaç duyulduğunu belirtti. Kongrenin hayırlara vesile olmasını dileyen Aydal, hep birlikte çalışacak ve milli görüş iktidarını kuracağız dedi.

Oylama sonrasında bir teşekkür konuşması yapan yeni başkan Ömer Hakverdi, bu güne kadar davaya emeği geçen herkese teşekkür etti. Hep birlikte çalışacak ve önce Silivri’de sonra tüm Türkiye’de milli görüş iktidarını kuracağız dedi. Davaya gönül vermiş herkesi bu mücadeleye davet eden Hakverdi, katılımcılara teşekkür etti.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek