İstanbul'daki Adıyamanlılar

Sincik Gönüllüleri Derneği Başkanı Cemil Keskin’den Darbe Girişimi Mesajı

Sincik Gönüllüleri Derneği Başkanı Cemil Keskin’den Darbe Girişimi Mesajı

15 Temmuz gecesi ordu içindeki fetö mensuplarınca yapılan darbe girişiminin ardından bir tepki de merkezi Sultangazi, Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Sincik Gönüllüleri Derneği adına,  başkan Cemil Keskin’den geldi.

 

İşte o duyuru;

Kamuoyuna Duyurulur…

Tarihimizin en kara gecesi olan 15 Temmuz 2016 gecesi Silahlı Kuvvetlerimizin içine yuvalanmış Fethullahçı PDY örgütü mensuplarınca Millet İradesine karşı alçakça bir darbe girişiminde bulunulmuştur.
Gazi Meclisimiz bombalanmış, Üst düzey Devlet yöneticileri rehin alınmış, Medya kuruluşları ve Devlet kurumları basılmış, Millete kurşun sıkılmıştır. Bu alçakça kalkışmaya karşı; Milletimiz İstiklâl Marşını ve yazıldığı inancı tekerrür etmiştir. “Korkma” diye başlamış; “Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı” ile inanmış
“Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, Hakk’a tapan, milletimin istiklal” ile püskürtmüştür.
Bu insanlık dışı terör kalkışmasında dik ve dirayetli durarak milletimizi cesaretlendiren Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a teşekkür, Allah(cc)’a hamd ediyoruz.
Zira; Türkiye tarihinde prangalara vurulmayı çokça görmüştür. Tarihinin en hızlı refleksini gösteren, zincirlenmeyi kabullenmeyen, zapt edilemeyen Aziz Milletime selam olsun.
Aziz Milletim; Demokrasiye, Liderine, toprağına sahip çıkmak adına meydanları hınca hınç doldurup; gösterdiğiniz dirayet için, Gelecekte çocuklarımıza daha güzel bir ülke, daha güzel bir hayat bırakmak adına gösterdiğiniz gayret için, istiklal mücadelesi ruhunu geri getirdiğiniz için sizlere müteşekkiriz.
Liderimiz, Reisimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Nöbetlerimiz devam edecek. Meydanlardan Çekilin denilinceye kadar şehirlerin meydanlarını doldurmaya devam ediyoruz.

Sincik Gönüllüleri olarak Demokrasimiz için şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diler, Aziz Milletimize şükranlarımızı sunarız.

Cemil KESKİN
Sincik Gönüllüleri Genel Başkanı

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek