İstanbul

Milliyetçi Cumhuriyet Partisi İstanbul İl Başkanlığını Kurdu

Milliyetçi Cumhuriyet Partisi İstanbul İl Başkanı Turgut Kılıç Başkan vekili Tamer Aslan Teşkilatlardan sorumlu il başkan yardımcısı Yusuf Kabalaklı, Basın Yayın propoganda ve yerel yönetimlerden sorumlu il başkan yardımcısı Yalçın Arıcı Yönetim Kurulu Ūyesi İhsan Atar İstanbul Valiliği Dernekler Masasına başvurarak resmen Milliyetçi Cumhuriyet Partisi İstanbul il başkanlığının kuruluşunu gerçekleştirdiler.

İl Başkanlığı kuruluşunun ardından bir basın açıklaması yapan Milliyetçi Cumhuriyet Partisi İstanbul İl Başkanı Turgut Kılıç, ‘Bu gün Milliyetçi Cumhuriyet Partisi  İstanbul il başkanlığımızın resmi başvurusunu Valiliğimizin dernekler masasına yaptık ve başvuru alıntı belgemizi alarak Allah’ın izni ile hak hukuk adalet ve sosyal devlet anlayışını yeniden sil baştan ülkemizde tesis etmek için ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımız ile yola çıktık. İl başkanlığımız ve partimiz sadece İstanbul’umuzun değil Ülkemizin geleceği için ne gerekiyorsa el ele verip yapacağız ve halkımızda Allah’ın izni ile yanımızda olacak. Cenabı Allah yar ve yardımcımız olsun’ dedi.

Milliyetçi Cumhuriyet Partisi Genel Başkanı Fehmi Hataş İstanbul il başkanı Turgut Kılıç’ı telefonla arayarak tebrik etti ve başkan yardımcıları ile tek tek konuşarak başarılar diledi

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek