SİNDEF’ten Sinoplu Aday Adaylarına Destek

Sinop Dernekler Federasyonu’nun Sultangazi Hoca Ahmet Yesevi  Kültür Merkezi’nde düzenlediği  Sinoplu AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları Tanıtım Programına bine yakın davetli katıldı. AK Parti’ye desteklerini ileten Sinoplular, hemşehrilerine de görev almaları için destek istediler.

SİNDEF Sultangazi, Arnavutköy 4. Bölge Başkanı Halil İbrahim Aktan’ın önderliğinde Sultangazi Hoca Ahmet Yesevi  Kültür Merkezi’nde düzenlenen AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları Tanıtım Programına Sinoplular yoğun ilgi gösterdiler.  Sultangazi’de dört Sinoplu hemşehrilerinin belediye meclis üyesi aday adayı olduğu belirtilen toplantıda AK Partiye ve hemşehrilerine desteklerini bildirdiler.

31 Mart Yerel seçimleri için belediye meclis üyeliği aday adaylığına başvuran Sinoplu hemşehrileri için Sinop Dernekler Federasyonu’nun düzenlediği Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları Tanıtım Programına bini yakın davetli katıldı.

Programa AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Bektaş, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, Sinop Dernekler Federasyonu Başkanı  Engin Kırmızıgül, SİNDEF Sultangazi, Arnavutköy 4. Bölge Başkanı Halil İbrahim Aktan, Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Programda birere selamlama konuşması yapan AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları Kemal Kibar, Murat Atbakıcı, Selami Akarsu ve Servet Başoğlu, Sultangazi’ye hizmet etmek ve AK Partiye yerelden destek vermek amacında olduklarını ifade ettiler.

Sinop Dernekler Federasyonu Başkanı  Engin Kırmızıgül, SİNDEF Sultangazi, Arnavutköy 4. Bölge Başkanı Halil İbrahim Aktan yaptığı konuşmada  federasyon olarak AK Partinin hedeflerine inandıklarını ve destek verdiklerini belirttiler.

Yiğitoğlu, Biz Konuşan Değil Halkın Derdini Dinleyen Olacağız

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, katılımcıları selamladı ve bu güzel organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.  Sinopluların AK Partiye verdiği destekten bahseden Yiğitoğlu, Sinoplu olan AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal’ın ilçeye verdiği hizmetlerden bahsetti.  AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun’da AK Partinin tevazu, samimiyet ve gayret sloganının hayat bulduğunu ve insan odaklı siyaset yaptığını ifade etti.  Biz konuşan değil dinleyen olacağız ve her kapıya giderek gönülleri kazanacağız dedi.  Sultangazi’den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Binali Yıldırıma en büyük desteği vereceğiz inşallah diyen Yiğitoğlu, Sinopluların Sultangazi’de belediye meclis üyesi aday adayının daha fazla olması gerektiğini  sözlerine ekledi.

Dursun, Sultangazi’de hedefimiz %65

AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Abdurrahman Dursun, ilçede aday gösterilmesinin sorumluluğunun ağırlığını bildiğini ve bu sorumluluğu paylaşarak azaltacaklarını söyledi. Sultangazi’de AK Partinin güçlü olduğunu, ama ilçenin asıl potansiyelinin % 65’er civarında olduğunu belirtti.  ‘Gecemizi gündüzümüze katıyor ve bu orana ulaşarak İstanbul’da AK Partiye en büyük desteği  veren ilçe olacağız inşallah’ dedi.

İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın büyük bir tevazu göstererek aday olduğunu söyleyen Dursun, davaya inanan her AK Partilinin liderimiz millete hizmet etme yeri neresi derse orada olduğunu ve Binali Yıldırım’ın da makam değil hizmet aşkıyla çalışan çok başarılı bir isim olduğunu söyledi. İstanbul’un 39 ilçesin de AK Partiye en büyük desteği  ilçe Sultangazi olursa istediğimiz hizmeti alırız diyen Dursun, hiçbir zaman yılmadan çalışacağız dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir